:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: slm forum ben geldim
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
slm forum ben geldim kankam serseri127 yi görünce burda hemen geldim..yeniden slm forum ben geldim kalıcı olmam dileğiyle
Wa.S hoShgeLDin aramıSa...

keyifLi wakit geChirmen diLeimLe... Cool
ne oldu birader bişimi var kime sordunn geldinnn heee söylesennnneee hoppppp....
ahmet hosgeldın kardesım guzel vakıt gecırısın umarım

bu arada ahmet benı cok sever ondan gelmıs kardesım bı osmanım gelmedı kardesım gelmedı bee Sad Sad Sad Sad
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne oldu birader bişimi var kime sordunn geldinnn heee söylesennnneee hoppppp....

abı naaptın yaaw benımm kardesım sayılır ahmet korkcak gıtcek sımdı :yikildim: :yikildim: :yikildim:
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim: yokk abii söyleee benn evcilimmm şaka yaptımmmmm

ahmettt hoşgeldinnn kardeşimmmm başımızz gözümüzzz üstüneeee SmileSmileSmile
hosgelmissin kardesss Smile basımın üstü dolu yoksa dükkan senin geç bi yere otur istersen sıkısın arkadaşlar kardesiniz geldi Smile
harbiden giittiii yaaaa:yikildim:uuu
abı sana dedım bagırma korkutcan dıye bak kactı cocu gelmez daha baslamadan bıttı
yaa du ben bulurum şindikkk onuuuu

hişşşttt lann gelsene buraya konu açıp kaçmak varmı lannn erkekliğin kitabındaaa kimee diyommm aloooooooo koçuuummmmm
bak beni getirme orayaaa nerdeysen çık gel yoksa ben gelirr sürüklerimmm seniii valla saçlarınndannnnn:yikildim::yikildim::yikildim:
Sayfalar: 1 2 3 4