:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: esmer yada sarışın
esmer
61.54%
24 61.54%
sarışın
38.46%
15 38.46%
Katılımcı sayısı: 39 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Esmer Yada Sarişin ?
aMyLee
ZeuS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Aslında sert oldu biraz kusura bakma ama saygı göstermek lazım fikirlere. Her cevaba bi soru sorulursa sonu gelmez Wink

ama bnim kötü bi niyetim yoktu
ama nese yaa bn saten kendimi fasla gibi hissediyorum burdaSadSad
Ara
ZeuS
Tamam geç de olsa anladım ben de zaten kötü niyetli olmadığını kusura bakma demiştim. Ayrıca kendini nie fazla olarak düşünüyorsun bırak başkaları düşünsün.
Ara
aMyLee
anlama na sevindim
Ara
KoLera
EsmeR.. Smile
Ara
_PESİMİST_
(esmersen daha zekisin Big Grin ) desemde sarışınlar üstüme atlamasın die kıvırcam şimdi...

bence esnerler daha çekici ve sexy oluo...ayrıca gisemli...
Ara
roapckız
bütüm film yıldızların hepsi şarışındır beyaz tenlidir bunu sevmiyorum ama nedense hep siyahlara 2 sınıf ayrımı yapılmışş sarışanlar daha bi ayrıcalıktır daha şekerdir:hihi altın gibidir:hihi esmerler iyidir güzeldir onlarda hoştur ama ben gapgara insalrı hiç sevmim doğu tarafına pek sevmim yani ama olsun oda yeter
kumral olabilir siyah şaçlı açıkkahverengi gözlü(aynı joel gibi aşqımm:kucakSmile
yada renkli gözlü şarışın olabilir chad gibi mesela:yikildim:şarışınlara laf söyletmem ama he:hihi şarışınlara laf yokkkBig Grin yaşasın bizler önemli tabi insan gibi insan olsun yeter banaConfusedmiley16:
Ara
SECO_UA22
bence sarışın esmer farketmez gönül bu hiç affetmez Big Grin
Ara
adyge55
esmerin adı sarışının tadı Smile ben demiyorum öyle diyorlar

ama bence Esmer
Ara
kötü
sarışınlar aptal olur esmerden şaşmaBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
:: CiMCiMe ::
Bence kumral Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sevdginizde Sizi Sevio Mu Yada Birini Bulmak Istiosaniz Ozellilleri Nee Bakin Bi pusat41 4 477 04-11-2022, Saat: 12:23 PM
Son Yorum: wildfang
  Sevgilinizin Sizden uzun yada kısa olmaassı Önemlimi? experiance 11 972 04-10-2022, Saat: 01:21 PM
  Seveniniz Yada Sevdiğiniz varmı? PrinceSs 24 1,160 04-09-2022, Saat: 10:17 PM
  formumuzda dövmesi olan yada yaptırmayı dusunen varmı? rüzgar gülü 27 1,393 01-27-2008, Saat: 02:09 AM
Son Yorum: HiqhVolume

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 05:20 PM