:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: esmer yada sarışın
esmer
61.54%
24 61.54%
sarışın
38.46%
15 38.46%
Katılımcı sayısı: 39 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Esmer Yada Sarişin ?
''''FuLi&W7''''
esmer desemBig GrinBig Grin

ESMERSEN GÜZELSENN!!!!sempatiksen!!!tatlısan!!!çekicisann!!!sexysan!!!akıllısan!!!esmersen yaşıysan:yikildim:

Edit eRCi Anket eklenmiştir...
Ara
OMERY.TR
sarışın esmer farketmez Smile gönlü ak olsun yeterBig Grin
Ara
djseninim
esmerimm Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinD:
Ara
Rüya Güzeli
yha aslında farketmez ama esmer kızlar felan daha güsel oluyo sarışınlar biraz itici oluyo kusura bakmayın ama
Ara
djseninim
bencede Big GrinBig GrinBig GrinBig Grinyaa benim saçlarım sarı ha biras ona göree Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinDConfusedarışın esmer kumral isan olsun yeter ki
Ara
OMERY.TR
yoksa sen esmermisin chatlak girlBig Grin şaka biyana soyledikelrinde dogruluk payı var bencede
Ara
djseninim
esmer yaa bende esmerim sarışınalrı sevmem ama sarışın bi kankam varBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinD:
Ara
kötü
valla ben güzele güzel demem güzel benim olmadıkça Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
ZeNabiN
kızları bilmem ama bence en yakışıklı erkekler zencilerdir. DMX , Gary Payton, Allen Averson, daha bissürü yaa zencilere bayılıyorum ben yaaa. sarışınları da sevenleri hiç anlamam haa. nesini seviosunuz biri bana anlatsın yaff. en fazla beyaz tenli siyah saçlı mavi gölü filan olsun bari. Ama kabul herkesin kendine göre karizması var. hayatta tek beğendiğim sarışın F1 pilotu Jenson Button' dır...
Ara
mavi ay
ikiside değil bence kumral daha güzel hani kumralımya çaktırmaa!!!!
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sevdginizde Sizi Sevio Mu Yada Birini Bulmak Istiosaniz Ozellilleri Nee Bakin Bi pusat41 4 477 04-11-2022, Saat: 12:23 PM
Son Yorum: wildfang
  Sevgilinizin Sizden uzun yada kısa olmaassı Önemlimi? experiance 11 972 04-10-2022, Saat: 01:21 PM
  Seveniniz Yada Sevdiğiniz varmı? PrinceSs 24 1,159 04-09-2022, Saat: 10:17 PM
  formumuzda dövmesi olan yada yaptırmayı dusunen varmı? rüzgar gülü 27 1,393 01-27-2008, Saat: 02:09 AM
Son Yorum: HiqhVolume

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 07:47 AM