:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A?k Yarasi
yasmin
BEKLED?M,Y?NE SESS?ZCE SEN?... BU AK?AM DA YALNIZIM,HER ZAMAN K? G?B?...ODAM DA SESS?ZL???N SES? VARDI SANK?. G?ZLER?M SEN? ARIYOR,SES?M, NEFES?M ?SM?N? FISILDIYOR..NEREDES?N.. CAN'IN CAN'I G?ZBEBEKLER?MDE YA?MUR ??SEL?YOR.. SEN? SEV?YORUM VE SENS?Z GE?EN HER AN G?ZLER?MDES?N,UNUTAMIYORUM..
SEN M? ALDATTIN, YOKSA BEN M? KEND?M? AVUTTUM.. SENS?ZL???N HER G?N?NDE, SENL? ANLARA SAVRULDUM.. SANA YAZDI?IM ???RLER? OKUSAN GEL?RM?S?N,GER?YE VE S?LERM?S?N, G?Z YA?LARIMI ISLAK ELLER?NLE.. Y?NE CAN'IM CAN DERM?S?N ALNIMA KOYDU?UN BUSELER?NLE.. S?LERM?S?N G?ZYA?LARIMI SEVG? C?MLELER?NLE..
TUTAR MISIN Y?NE EL?MDEN, DOLA?IR MIYIZ Y?NE SAH?LDE, YANA?IMA BUSELER KONDURUR MUSUN YEN?DEN..?SEN? NE KADAR SEVD???M? S?YLESELER, YA?MUR TANEC?KLER? AZ GEL?R, CANIMIN CANISIN SEN? ?OK SEV?YORUM... SEN? B?R T?RL? UNUTAMADIM... HAVADA KAR KOKUSU VAR SANK?, Y?RE??MDE YALNIZLI?IN T?TREK, ?RKEK SES?...
ALNIMA KONAN T?Y HAF?FL???NDE B?R KAR TANES? DUDAKLARINDAN... CAN'IMIN CAN'I, NE OLUR D??LER?MDE H?? ER?Y?P B?TMESEN... ???YEN Y?RE??ME BAHAR SICAKLI?INDA ??LESEN.. SEN? ?OK SEV?YORUM CAN'IMIN CAN'I NE OLUR HEP BEN?MLE KALSA,SARILSAN, BEN?MLE B?R UZAK D?YARLARA SAVRULSAN... UNUTAMIYORUM ???MDE H?? T?KENMESEN...
SEN? NE KADAR ?OK SEVD???M? S?YLESELER... OKYANUSLAR DAR GEL?R, BU AK?AM Y?NE YALNIZIM HER ZAMAN K? G?B?, VE SENS?ZL???MLE, KAHROLUYORUM, RES?MLER?NE BAKIP A?LIYORUM... VE HALA DURUYOR, KALB?MDE, SENDEN KALAN A?K YARASI... SEN? ?OK SEV?YORUM SEN? UNUTAMADIM.
Ara
Emy
Canım'ın canı:o Güzel bi deyim kullanmak gerek; teşekkür ederim
Ara
gurbetci
cok güzel yüregine saglikSmile
Ara
yasmin
tesekkür ederim siz beğenin bende daha çok hikaye var
Ara
isyanbitmez
?OK G?ZELD?.?UNU S?YLEMEK ?STED?M KAR?I TARFIN YER?NDE OLMAK ?STEMEZD?M. SEVG?N?N BU KADAR YO?UNLU?U BEN? KORKUTUR. ??YLE B?R S?Z VAR."B?R ?EY HADD?N? A?INCA ZIDDINA ?NKILAP EDER" S?ZCE BU S?Z A?K VE SEVG? ???NDE GE?ERL? M?D?R?
yasmin
isyan bitmez süper bi yorum yapmıssın
Ara
isyanbitmez
yasmin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:isyan bitmez s?per bi yorum yapm?ss?n
bizi payla??mlar?ndan mahrum etme. yorumlar?m her zaman takibinizde..........
yasmin
ok oldukça mahrum etmem
Ara
kardelen
ellerine sa?l?k ne kadar g?zel oldu?unu kelimelerle anlatamam...:o
Ara
p£r!k!z!
ellerine sağlık !
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  yarası içinde saklı bir bedenin son duaları.. history 1 561 12-05-2011, Saat: 09:25 PM
Son Yorum: eRCi
  Kanarmı Hiç Balığın Yarası? MaSaL 0 447 01-21-2011, Saat: 04:45 PM
Son Yorum: MaSaL
  Bıçak Yarası Musadenizle_vbulletin3_import13879 2 465 05-04-2009, Saat: 01:43 PM
Son Yorum: asi_ve_mai
  Yar Yarası . . . DarkLady 12 854 09-01-2008, Saat: 08:30 AM
Son Yorum: DarkLady
  Yarası içinde saklı bir bedenin son duaları.. ÇiLeK 3 485 09-30-2007, Saat: 01:04 PM
Son Yorum: ÇiLeK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 03:41 PM