:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: A?k Yarasi
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
BEKLED?M,Y?NE SESS?ZCE SEN?... BU AK?AM DA YALNIZIM,HER ZAMAN K? G?B?...ODAM DA SESS?ZL???N SES? VARDI SANK?. G?ZLER?M SEN? ARIYOR,SES?M, NEFES?M ?SM?N? FISILDIYOR..NEREDES?N.. CAN'IN CAN'I G?ZBEBEKLER?MDE YA?MUR ??SEL?YOR.. SEN? SEV?YORUM VE SENS?Z GE?EN HER AN G?ZLER?MDES?N,UNUTAMIYORUM..
SEN M? ALDATTIN, YOKSA BEN M? KEND?M? AVUTTUM.. SENS?ZL???N HER G?N?NDE, SENL? ANLARA SAVRULDUM.. SANA YAZDI?IM ???RLER? OKUSAN GEL?RM?S?N,GER?YE VE S?LERM?S?N, G?Z YA?LARIMI ISLAK ELLER?NLE.. Y?NE CAN'IM CAN DERM?S?N ALNIMA KOYDU?UN BUSELER?NLE.. S?LERM?S?N G?ZYA?LARIMI SEVG? C?MLELER?NLE..
TUTAR MISIN Y?NE EL?MDEN, DOLA?IR MIYIZ Y?NE SAH?LDE, YANA?IMA BUSELER KONDURUR MUSUN YEN?DEN..?SEN? NE KADAR SEVD???M? S?YLESELER, YA?MUR TANEC?KLER? AZ GEL?R, CANIMIN CANISIN SEN? ?OK SEV?YORUM... SEN? B?R T?RL? UNUTAMADIM... HAVADA KAR KOKUSU VAR SANK?, Y?RE??MDE YALNIZLI?IN T?TREK, ?RKEK SES?...
ALNIMA KONAN T?Y HAF?FL???NDE B?R KAR TANES? DUDAKLARINDAN... CAN'IMIN CAN'I, NE OLUR D??LER?MDE H?? ER?Y?P B?TMESEN... ???YEN Y?RE??ME BAHAR SICAKLI?INDA ??LESEN.. SEN? ?OK SEV?YORUM CAN'IMIN CAN'I NE OLUR HEP BEN?MLE KALSA,SARILSAN, BEN?MLE B?R UZAK D?YARLARA SAVRULSAN... UNUTAMIYORUM ???MDE H?? T?KENMESEN...
SEN? NE KADAR ?OK SEVD???M? S?YLESELER... OKYANUSLAR DAR GEL?R, BU AK?AM Y?NE YALNIZIM HER ZAMAN K? G?B?, VE SENS?ZL???MLE, KAHROLUYORUM, RES?MLER?NE BAKIP A?LIYORUM... VE HALA DURUYOR, KALB?MDE, SENDEN KALAN A?K YARASI... SEN? ?OK SEV?YORUM SEN? UNUTAMADIM.
Canım'ın canı:o Güzel bi deyim kullanmak gerek; teşekkür ederim
cok güzel yüregine saglikSmile
tesekkür ederim siz beğenin bende daha çok hikaye var
?OK G?ZELD?.?UNU S?YLEMEK ?STED?M KAR?I TARFIN YER?NDE OLMAK ?STEMEZD?M. SEVG?N?N BU KADAR YO?UNLU?U BEN? KORKUTUR. ??YLE B?R S?Z VAR."B?R ?EY HADD?N? A?INCA ZIDDINA ?NKILAP EDER" S?ZCE BU S?Z A?K VE SEVG? ???NDE GE?ERL? M?D?R?
isyan bitmez süper bi yorum yapmıssın
yasmin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:isyan bitmez s?per bi yorum yapm?ss?n
bizi payla??mlar?ndan mahrum etme. yorumlar?m her zaman takibinizde..........
ok oldukça mahrum etmem
ellerine sa?l?k ne kadar g?zel oldu?unu kelimelerle anlatamam...:o
ellerine sağlık !