:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ŞREK 3 (Shrek 3 ) 10 Ağustos
CReATuRE
Shrek_3.jpg
Orjinal Adı: Shrek 3

Yönetmen: Chris Miller, Raman Hui
Seslendirenler: Mike Myers (Şrek), Eddie Murphy (Eşek), Cameron Diaz (Prenses Fiona), Antonio Banderas (Çizmeli Kedi), Justin Timberlake (Prens Artie)

Senaryo: Jeffrey Price, Peter S. Seaman, Jon Zack
Müzik: Harry Gregson-Williams
Kurgu: Michael Andrews
Tür: Animasyon - Komedi
Süre: 92 Dk.
Yapım: 2007 - ABD

Gösterim tarihi: 15 Haziran 2007
Bitiş tarihi : 10 Ağustos 2007

Editörün Notu: Şrek, Eşek ve prenses Fiona komik maceralarına devam ediyorlar.

Konu: Kral olmak herkesin harcı değildir. Özellikle de bataklık gibi kokan inatçı yeşil bir dev iseniz… Fiona’yla evlendiğinde Şrek’in belki de en son istediği şey Uzak Ülke’nin kralı olmaktır. Ancak kayınpederi Kurbağa Kral Harold’un ani ölümü üzerine ülkenin tacı için Şrek’in başı uygun bulunur. Kral olmaya hiç hevesli ve istekli olmayan Şrek’in taht için acilen uygun ve istekli birisini bulması gerekmektedir. Aksi takdirde hayatının geri kalan kısmını kraliyet ailesinin katı ve tatsız kuralları arasında sıkışmış olarak geçirecektir.

Şrek’in başındaki dertler yetmezmiş gibi, bir de Prenses Fiona mutlu haberi verir. Fioana hamiledir ve Şrek baba olacaktır ama buna hiç de hazır değildir. Kral olmanın getirdiği görevlerden ve yaklaşan babalık duygusundan iyice bunalan Şrek, tahtın tek mirasçısı olan Artie’yi bulmak için bir arama bulma opersyonu başlatır.Öğrenim gördüğü lisenin en renksiz ve en ışıltısız öğrencisi olan Artie, Fiona’nın uzun zamandır kayıp kuzenidir. Artie’yi bulmayı başardığı anda kraliyet tahtını ona devredecektir.

Şrek uzaklardayken eski düşmanı Yakışıklı Prens (Charming) ortaya çıkar ve tahtı ele geçirmek üzere sürpriz sevgilisiyle birlikte harekete geçer. Yaptığı plana göre Uzak Ülke’nin tahtı çantada kekliktir.Artık yaşamayan hırslı ve açgözlü annesinin hayallerini gerçekleştirmek üzeredir. Şrek ve yakınları büyük bir tehdit altındadır. Yanında Eşek ve Çizmeli Kedi olduğu, Fiona’dan ve prensesler grubundan yardım aldığı halde Şrek ve Artie’nin “Mutlu Son”a ulaşması hiç de kolay olmayacaktır.

[YT]lcBzupr-788[/YT]

Shrek_302.jpg

Shrek_304.jpg

Shrek_306.jpg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Uyurgezer & Sleepwalking (8 Ağustos) ..Beni..Kaybettin.. 0 502 08-12-2008, Saat: 04:31 AM
Son Yorum: ..Beni..Kaybettin..
  Ölüm Kapanı & Dark Floors (8 Ağustos) ..Beni..Kaybettin.. 0 494 08-12-2008, Saat: 04:30 AM
  Bonneville (8 Ağustos 2008) ..Beni..Kaybettin.. 0 534 08-12-2008, Saat: 04:28 AM
  TRANSFORMERS ( Transformers ) 20 Ağustos CReATuRE 2 580 06-16-2008, Saat: 09:00 PM
Son Yorum: whippet
  TAKSİ 4 ( Taxi 4 ) 1 Ağustos CReATuRE 1 637 09-24-2007, Saat: 10:57 PM
Son Yorum: ilyas001

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 05:08 PM