:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bundan ba$ka Sözüm yok Sana SevqiLi..!
dark_anqeL
BUNDAN BAŞKA SÖZLERİM YOK SANA

Simdi öyle umutsuzca yazıyorum sana. Ben sende kaybolmuşum, sen bende. Belki bu kaybolmuşlukta bir şekilde duyarsın sesimi diye...
Hiç şimdiye kadar gerçekten düşündün mü seni anlayamadığımı? Ben de aynı senin gibi bir maske taktım yüzüme. Sırf bu kadar olaydan canlı çıkabilmek için. Sırf mümkün olduğu kadar yara almadan kurtulmak için. Ama beceremedim işte. Buraya kadarmış...
Ben aşkımı sadece satır aralarında kaybolmuş bir yazar olarak yaşamak istemiyorum. Seni şu anki şekilde anmak istemiyorum. Seni her hatırladığımda çaresizce gökyüzüne bakmak istemiyorum. Gözyaşlarım ve aşkımla büyüttüğüm kalbimi söküp atmak istemiyorum. Çünkü benim yüzüm ilk defa gerçekten seninle güldü, senin gözlerinden aldığım ışıltıyla biraz daha bağlandım hayata. Ben o şımarık ve tatlı kızı istiyorum hayatımda. Onu tanıyınca bana tekrardan doğduğumu hissetiren kızı....
İçim öyle acıyor ki koca bir boşluk yüreğimde yokluğun. Karanlıkların kapladığı yollarında kaybolmuşum. Nefes almak güç,yaşamak anlamsız, sensizlik dipsiz bir uçurum. Bense uçurumundan aşağı ümitsizce düşüyorum. Şimdi, benden çok uzaklardasın sevginin ve umudun bittiği yerde, senin bitip sensizliğin başladığı yerde. Karanlıkta karalanıyor aydınlık yüzün, gitgide sen de yok oluyorsun Ben de sana büyük bir sevgiyi vermekte diretiyordum. Bu kadar direttiğim için beni bağışla…
Beni kırgınlıklarla, çelişkilerle, cevabı sende olan bir sürü soruyla ve bitmek tükenmek bilmeyen "keşke"lerle bıraktın, bana onca acı verdin ama yüreğim düşmanın olamıyor. Her gün alabildiğine yanıyor, istesem de istemesem de seni özlüyor, seni istiyor.

Yüreğimi koparıp atmak mümkün olsaydı hiç düşünmeden koparıp atardım. Ama artık kendime sözüm geçmiyor. Başımı ellerimin arasına ne ilk ne de son alışım. İlk acım değil ama en büyük acımsın
Ey uzak uzak baktığım.. göz göze gelmeden, saçını okşamadan, değil bir rüyayı bir cümleyi paylaşmadan sevdiğim sevgilim. Bir aşk filiz verdi, fidan verdi, kök saldı içimde. Onu sana göstermek için ömrümü veririm.
Ara
*PrinCesS*
Yüregine SagLık..gercekten Cok Güzel Yazmıssın
Ara
ÐŽeşaren
Yüregine sagLik...

Gercekten cok hos güzeL bi yaziWink
TesekkürLer...
Ara
Qetesh
[COLOR="Indigo"]tşkler dark_anqeL...

yüreğin dert görmesin arkadaşım...
[/COLOR]
Ara
dark_anqeL
t$kLer arKada$Lar göSLeriniSe saqLıkSmile
Ara
TutkuM
yüreğine sağlık
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ÖzLemim Sana SevdiÄžim... €BeRimSin 6 701 04-11-2022, Saat: 10:48 AM
Son Yorum: wildfang
  Sana Yüreğimi Birakiyorumm ::CESMİNAZ:: 18 1,186 04-09-2022, Saat: 01:30 AM
  Sana dair sevgilim.... YARGIÇ 17 1,928 04-08-2022, Saat: 02:13 PM
  Sana A????m D€s€m BenimL€ G€Lirmisim.. €BeRimSin 15 1,383 04-05-2022, Saat: 03:00 AM
  Son Sözüm ÇiLeK 3 634 02-05-2011, Saat: 03:57 PM
Son Yorum: korkusuz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 01:47 AM