:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OCEAN'S 13 ( Ocean's Thirteen ) 4 agustos
CReATuRE
Oceans_Thirteen.jpg

Orjinal Adı: Ocean's Thirteen

Yönetmen: Steven Soderbergh
Oyuncular: George Clooney, Brad Pitt, Matt Damon, Al Pacino

Senaryo: Brian Koppelman
Görüntü Yönetmeni: Steven Soderbergh
Müzik: David Holmes
Kurgu: Stephen Mirrione
Tür: Komedi - Suç - Gerilim
Süre: 96 Dk.
Yapım: 2007 - ABD
Dağıtımcı: Warner Bros.

Gösterim tarihi: 8 Haziran 2007
Bitiş tarihi : 4 Ağustos 2007

Editörün Notu: Ödeşmek için şansınız nedir? Danny Ocean ekibini tekrar topluyor.

Konu: Danny Ocean (George Clooney) ve çetesinin en hırslı ve riskli kumarhane soygunlarını gerçekleştirmeleri için tek bir neden olabilir: Kendilerinden olan birini korumak. Ama Willy Bank’i soyabilmek için şanstan daha fazlasına ihtiyaçları vardır.

Acımasız kumarhane sahibi Willy Bank (Al Pacino), Danny Ocean’ın dostu ve akıl hocası Reuben Tishkoff’u (Elliott Gould) tuzağa düşürüp, kritik bir durumda hastaneye kaldırılmasına neden olurken, başına gelecekleri asla düşünmemiştir bile.

Oysa Bank çok ciddi bir hesap hatası yapmıştır. Ocean’ın esas on birinden birini devirmiş olabilir, ama diğerlerini ayakta bırakmıştır, ve kendisi açısından daha da kötüsü, onlara ortak bir amaç vermiştir: Bank’i en büyük zafer gecesi olması gereken, yani, amacına yakışan şekilde “Banka” adı verilmiş kumarhanesinin açılış gecesinde alt etmek.

[YT]L-EyG12LxME[/YT]

Oceans_Thirteen02.jpg

Oceans_Thirteen03.jpg

Oceans_Thirteen06.jpg
komandante67
teşekkürler
Ara
komandante67
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Oceans_Thirteen.jpg

Orjinal Adı: Ocean's Thirteen

Yönetmen: Steven Soderbergh
Oyuncular: George Clooney, Brad Pitt, Matt Damon, Al Pacino

Senaryo: Brian Koppelman
Görüntü Yönetmeni: Steven Soderbergh
Müzik: David Holmes
Kurgu: Stephen Mirrione
Tür: Komedi - Suç - Gerilim
Süre: 96 Dk.
Yapım: 2007 - ABD
Dağıtımcı: Warner Bros.

Gösterim tarihi: 8 Haziran 2007
Bitiş tarihi : 4 Ağustos 2007

Editörün Notu: Ödeşmek için şansınız nedir? Danny Ocean ekibini tekrar topluyor.

Konu: Danny Ocean (George Clooney) ve çetesinin en hırslı ve riskli kumarhane soygunlarını gerçekleştirmeleri için tek bir neden olabilir: Kendilerinden olan birini korumak. Ama Willy Bank’i soyabilmek için şanstan daha fazlasına ihtiyaçları vardır.

Acımasız kumarhane sahibi Willy Bank (Al Pacino), Danny Ocean’ın dostu ve akıl hocası Reuben Tishkoff’u (Elliott Gould) tuzağa düşürüp, kritik bir durumda hastaneye kaldırılmasına neden olurken, başına gelecekleri asla düşünmemiştir bile.

Oysa Bank çok ciddi bir hesap hatası yapmıştır. Ocean’ın esas on birinden birini devirmiş olabilir, ama diğerlerini ayakta bırakmıştır, ve kendisi açısından daha da kötüsü, onlara ortak bir amaç vermiştir: Bank’i en büyük zafer gecesi olması gereken, yani, amacına yakışan şekilde “Banka” adı verilmiş kumarhanesinin açılış gecesinde alt etmek.

[yt]L-EyG12LxME[/yt]

Oceans_Thirteen02.jpg

Oceans_Thirteen03.jpg

Oceans_Thirteen06.jpg
teşekkürler
Ara
TutkuM
Oceans_Thirteen03.jpg
bunlar süper adamlar yawww özellikle george clooney çok beğendiğim artist teşekkürler aziz paylaşım için
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Uyurgezer & Sleepwalking (8 Ağustos) ..Beni..Kaybettin.. 0 502 08-12-2008, Saat: 04:31 AM
Son Yorum: ..Beni..Kaybettin..
  Ölüm Kapanı & Dark Floors (8 Ağustos) ..Beni..Kaybettin.. 0 495 08-12-2008, Saat: 04:30 AM
  Bonneville (8 Ağustos 2008) ..Beni..Kaybettin.. 0 537 08-12-2008, Saat: 04:28 AM
  TRANSFORMERS ( Transformers ) 20 Ağustos CReATuRE 2 580 06-16-2008, Saat: 09:00 PM
Son Yorum: whippet
  TAKSİ 4 ( Taxi 4 ) 1 Ağustos CReATuRE 1 638 09-24-2007, Saat: 10:57 PM
Son Yorum: ilyas001

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 03:01 PM