:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lordun Vedasi.....
buse38
iiiiiii git o zaman yaaaa git ya neyse gitme yaaa ne olur ...
Ara
Ba?BeLaS?
buse38 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:iiiiiii git o zaman yaaaa git ya neyse gitme yaaa ne olur ...

?ii??? yapma bunu ben ?ok duygusal?md?r ?z?l?r?m affedin beni dikkat edin kendinize
Ara
buse38
evet ama gitmek niye istedin tam anlayamadım lütfen gitmeeeeeee kırma beni yaaa ne olur bu arada yeniler gelir onu bizde biliyoz ama sen gitme ... bak bidaha demem ama öffffff....
Ara
buse38
aaaaaaa gitti yaaaa ingaaaaa ingaaaaaaaa gitmesinn lord gitmeeeeee
Ara
*AsİyE*
as?l bu senin brz yanl?? anlamandan kaynaklan?yo
diyorum ki su? bizde,demek bi soruna yol a?t?k ki o da gitmeyi tercih etti
yaln?z insanlar? k???msememeni tavsiye ederim.yine de m?dahale etcek diilim.ama k?r?ld?m

[INDENT]
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:HEM GER?DE KALIYOSUN HEM TERKETM?? SU?LU OLUYOSUN ??TE BUNA YAVUZ HIRSIZLIK D?YORLAR. DUYGU S?M?R?LER?M?Z B?LE MANTIK DI?I.
[/INDENT]
Ara
Ba?BeLaS?
buse38 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet ama gitmek niye istedin tam anlayamad?m l?tfen gitmeeeeeee k?rma beni yaaa ne olur bu arada yeniler gelir onu bizde biliyoz ama sen gitme ... bak bidaha demem ama ?ffffff....

deme zaten ?z?lme istememde bo?ver de gitsin kaypakm?? buda diye d???n hi? bi anlam?m olmaz o zaman geri d?necek cesaretimde art?k kalmak bana daha ?ok ?ey kaybettirir daha yazma bana buse sadece bi git yeter
Ara
buse38
yaaa hayıır ben okadar vicdansız degilim senin kalmanı tüm kalbimle istiyorum lütfen kal ne olur kırma beni yaaaa ...
Ara
Ba?BeLaS?
bir sabah rüzgar edasıyla çıktım geldiğimde vardınız sizler giderkende varsınız bir hain pusu gibi asi lordun isyanı bitmedi bitmez hoşçakalın kardeşlerim
Ara
*AsİyE*
kararın kesin mi,hala?
Ara
tuti
Arkadaşlar Yılmaz'ın kendine göre bir gerekçesi var ki gitmek istiyor.
"Lütfen kal" demek işi zorlaştırmaktan başka işe yaramaz...
Çünkü bende bu siteye gelmeden önce başka bir sitede süper moderatörlüğüm
olmasına rağmen bi takım kendimce nedenlerden ötürü kendi isteğimle ayrıldım.
Onun için Yılmaz kardeşimi çok iyi anlıyorum.
Belki de gerçekten biz tam olarak anlayamadık Yılmaz'ı.

Yolun açık olsun kardeşim...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 01:06 PM