:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lordun Vedasi.....
Ba?BeLaS?
Tut? Kusura Bakma Y?ne Buraya A?mak ?sted?m.arkada?lar Kend?m? ?fade Edemed???m? D???nd???m ???n G?tmeye Karar Verd?m Hep?n?z Kend?n?ze ?ok ?y? Bakin G?derken S?ze B?z Bununla Konu?tuk Ama Neyd? Nasil B?r?eyd? D?ye Merak Etmey?n D?ye B?r Fotomu Birakiyorum Kend?n?ze ?? Bakin Yolun Hep Aydinlik Olsun Y?re??n?zde H?z?n Olmasin Kederl?y?m ?syanim Var Her?eye Ho??akalin Karde?ler?m Y?re??n?zden Cesaret Y?z?n?zden G?l?mseme Eks?k Olmasin Tek Muhalefet?m ?syanb?tmez Sana Der?n Saygilar Muhalefet Olmak Ayri B?r Yetenekt?r.tayfun Sen Ayri B?r G?zels?n Ya, Kardelen ?ok Ho? Sohbets?n, Emy G?zel ?nsan Dostluklerin H?? Zarar G?rmes?n,buse 38 Kend?ne D?kkat Et Kiss Tatli Cadi Sende,manyaaxcim Sende Karde? Ya Hep?n?z ??te D?kkat Ed?n Kend?n?ze 1 Saat Sonra G?d?yorumm......
Ara
buse38
yaaa ne oluyor bu siytye bende mi gidiyim yaniiiiiiiiiiiiii eger asilord git bende giderim delimisin yaaa biz burda heipimiz aileyiz olurnmu bu böle moda mu oldu veda etmek yaaaa akllı bir cvp ver yoksa gidemessin kendini ifade edememiş vah vah delimisin yaaa çabuk cvp yaz ala ala
Ara
isyanbitmez
G?TME DEMELERDE HEP SUSKUN KALDIM.GER?DE KALAN ROLLER?N?N AKT?R?Y?M.SEN? DE KOYARIM KAYIPLAR HAZ?NEME.MUTLU OLACAKSAN G?T.
Ba?BeLaS?
DÖvseydİn Barİ Yok BaŞaramadim BaŞaramadim Onur Vardir Dİmdİk Durmak Vardir Ben Şu An Bİ ArkadaŞ Ortamima Gİrİnce Acayİp KarŞilanirim Bİraz ŞimarikÇa Ama Burada Anlatamadim Kendİmİ BaŞaramadim İŞte Ya Hep Ya HİÇ Vardir Bende Asla Ortasini Bulamadim
Ara
buse38
evet yaaa isyan bitmez ne güsel sölemiş bizi yalnız bırakacaksan ve mutlu olacaksan gitt emiii.
Ara
*AsİyE*
aslında giden değil,kalandır terk eden...giden de bu yüzden gitmiştir zatenSad
gel gitme derim
Ara
Ba?BeLaS?
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:G?TME DEMELERDE HEP SUSKUN KALDIM.GER?DE KALAN ROLLER?N?N AKT?R?Y?M.SEN? DE KOYARIM KAYIPLAR HAZ?NEME.MUTLU OLACAKSAN G?T.

MUTLULUK SEN?NLE ?ENE YARI?TIRMAK G?B? B?R?EY BENCE ANCAK KEND?NE G?VENEN HER?EYE CEVAP VEREB?L?R KEND?NE G?VEN?N ASLA KAYBOLMASIN.....
Ara
tuti
Hehee ay?ps?n be karde? istedi?in yere a?abilirsin konuyu...Big Grin
Kusurluk bi?ey yok ortada...Smile (Varsa bile o kusur benimdir.)

Karde?im yaa...Smile
(Abi yak???kl?ym???zda ha...Big Grin)

Eyvallah karde?im.
Madem b?yle bir karar verdin sayg? duymak laz?m...Wink

Umar?m ilerde tekrar d?nersin...Smile

Yolun a??k olsun...
Ara
Ba?BeLaS?
vaybe arkadaşalar işte bu biliyor musunuz burada sadece ayrılıklar herkesi bi arada konuşturuyo ilk kez bununla karşılaşıyorum
Ara
buse38
tuti Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hehee ay?ps?n be karde? istedi?in yere a?abilirsin konuyu...Big Grin
Kusurluk bi?ey yok ortada...Smile (Varsa bile o kusur benimdir.)

Karde?im yaa...Smile
(Abi yak???kl?ym???zda ha...Big Grin)

Eyvallah karde?im.
Madem b?yle bir karar verdin sayg? duymak laz?m...Wink

Umar?m ilerde tekrar d?nersin...Smile

Yolun a??k olsun...
tuti nede g?sel demi?in yok yaaa gitmesin ama bunlar b?le i?te ?nce kendilerine al??t?r?p sorada terk ediyolar f?rt?nada ayn?s?n? yapt? yaaaaa gitme ne olur kalllllllSad Sad Sad Sad
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 06:55 AM