:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lordun Vedasi.....
tuti
asi_lord Adlı Kullanıcıdan Alıntı:asiye yapma ben farkl? oldu?uma inand???m i?in geldim buraya ama farkettim ki fark?m pek fark etmiyo fark eden tek ?ey ben bu kez beceremedim

Ben seni anlad?m karde?im.
Ne karar verirsen ver arkanday?m...Smile
Ara
Ba?BeLaS?
buse38 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaaa gitmeeeeeeeeeeeee benim sesimi duyyyyyyyyyyyyy gitmeeeeeeeeee duyyonnu beni yaaa gitmee ne olur kal yaaa ... ne olurrr

şiişşşttt yakışmadı bu sana buse kimseye gitme deme gitmek isteyen defolur gider mutlaka yenileri gelecektir
Ara
buse38
yaaa kalsın ama gitmesin .....bak ne güsel kaynaştık hadi gitme kal ...
Ara
isyanbitmez
*As?yE* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sen bilirsinSad kasma,g?l
iki duygu s?m?r?s? yapiim dedim ama...

[INDENT]

[/INDENT]
HEM GER?DE KALIYOSUN HEM TERKETM?? SU?LU OLUYOSUN ??TE BUNA YAVUZ HIRSIZLIK D?YORLAR. DUYGU S?M?R?LER?M?Z B?LE MANTIK DI?I.
Ba?BeLaS?
tuti Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben seni anlad?m karde?im.
Ne karar verirsen ver arkanday?m...Smile

saol tayfun
Ara
buse38
asi_lord Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?ii???ttt yak??mad? bu sana buse kimseye gitme deme gitmek isteyen defolur gider mutlaka yenileri gelecektir
yaaa del?????????? kal diyoz i?teee ne k?z?yon gitme i?te madem defolup gidecektin sesizce gideydin olurmu ala ala:mad: Sad :mad:
Ara
tuti
asi_lord Adlı Kullanıcıdan Alıntı:saol tayfun

Sen sa?ol Y?lmazc?m...
Ara
isyanbitmez
asi_lord Adlı Kullanıcıdan Alıntı:senin bu y?n?ne hayran?m biliyor musun seviyeli ince dokundurmalar?na bu kendine g?ven i?areti oportinizmin tutsaklar? kaybolacak nehrin karanl?k sular?nda biz hayk?r?rken ???l?klar?m?z? biz duyamayan cahiller yakacaklar kendilerini kendi ate?lerinde
EYVALLAH BE SENLE KONU?MASI G?ZEL.BAK ?ZLEYECE??M ??MD?DEN.
Ba?BeLaS?
buse38 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaaa kals?n ama gitmesin .....bak ne g?sel kayna?t?k hadi gitme kal ...

biliyorum ki gidiyorum diyen gitmezse kald???nda daha anlams?z olur s?z?n?n arkas?nda durmayan cinsten laf a??zdan bir kere ??kar haks?zm?y?m isyan bitmez
Ara
Ba?BeLaS?
buse38 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaaa del?????????? kal diyoz i?teee ne k?z?yon gitme i?te madem defolup gidecektin sesizce gideydin olurmu ala ala:mad: Sad :mad:

peki vedas?z gitmek yak???rm?yd? bana
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 12:35 PM