:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lordun Vedasi.....
eXseLanS
hadi bakalım kardeş kandıramadık seni yolun acık olsun ara sıra uğrda unutma bizi...
Ara
*AsİyE*
git,gideceksen bekleme
farklı değilsin sen de
gideceksen bekleme
(duygu sömürüsünün gözünü seviim,hadi ya hç mi koymuyo bee)
Ara
Ba?BeLaS?
eXseLanS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hadi bakal?m karde? kand?ramad?k seni yolun ac?k olsun ara s?ra u?rda unutma bizi...

eyvallah ekselans saol gelirim desem gelemem bilirim ya neyse
Ara
isyanbitmez
asi_lord Adlı Kullanıcıdan Alıntı:MUTLULUK SEN?NLE ?ENE YARI?TIRMAK G?B? B?R?EY BENCE ANCAK KEND?NE G?VENEN HER?EYE CEVAP VEREB?L?R KEND?NE G?VEN?N ASLA KAYBOLMASIN.....
BEN KEND?ME G?VENMEM.SEVD?KLER?M?N BANA OLAN G?VEN?NE LAYIK OLMAYA ?ALI?IYORUM.?ENE YARI?TIRMAK "SEV?YEL? TARTI?MALAR" TERC?H EDEL?M.OPORT?N?ZME BULA?MI? ORTA YOLCU OLMAK ?Y? DE??LD?R.SEN? ?YLE G?REN M? OLDU? KEND?NE HAKSIZLIK ETME.
Ba?BeLaS?
*As?yE* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:git,gideceksen bekleme
farkl? de?ilsin sen de
gideceksen bekleme
(duygu s?m?r?s?n?n g?z?n? seviim,hadi ya h? mi koymuyo bee)

asiye yapma ben farkl? oldu?uma inand???m i?in geldim buraya ama farkettim ki fark?m pek fark etmiyo fark eden tek ?ey ben bu kez beceremedim
Ara
isyanbitmez
*As?yE* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:asl?nda giden de?il,kaland?r terk eden...giden de bu y?zden gitmi?tir zatenSad
gel gitme derim
YAN? AS?YE BEN DE BUNA G?LER?M.
*AsİyE*
ok bak
işte şimdi fark ettirdin işte
gitme yaa,üffff
Ara
buse38
yaaa gitmeeeeeeeeeeeee benim sesimi duyyyyyyyyyyyyy gitmeeeeeeeeee duyyonnu beni yaaa gitmee ne olur kal yaaa ... ne olurrr
Ara
*AsİyE*
sen bilirsinSad kasma,g?l
iki duygu s?m?r?s? yapiim dedim ama...

[INDENT]
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:YAN? AS?YE BEN DE BUNA G?LER?M.
[/INDENT]
Ara
Ba?BeLaS?
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BEN KEND?ME G?VENMEM.SEVD?KLER?M?N BANA OLAN G?VEN?NE LAYIK OLMAYA ?ALI?IYORUM.?ENE YARI?TIRMAK "SEV?YEL? TARTI?MALAR" TERC?H EDEL?M.OPORT?N?ZME BULA?MI? ORTA YOLCU OLMAK ?Y? DE??LD?R.SEN? ?YLE G?REN M? OLDU? KEND?NE HAKSIZLIK ETME.

senin bu y?n?ne hayran?m biliyor musun seviyeli ince dokundurmalar?na bu kendine g?ven i?areti oportinizmin tutsaklar? kaybolacak nehrin karanl?k sular?nda biz hayk?r?rken ???l?klar?m?z? biz duyamayan cahiller yakacaklar kendilerini kendi ate?lerinde
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 08:44 AM