:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Can Dostum
Ba?BeLaS?
eee her şeyin ters bi yanı var işte ama bazen insana çok büyük zararlarda verebiliyo yeri gelince acımasız yeri gelincede bir o kadar şefkatli
Ara
Emy
Aşkı suçlamamk gerek aslında; Bu insanın tanımı
Ara
Ba?BeLaS?
vay gerçek bir tespit bu ya ama insan olduğumuz için kendimizi bu kadar suçlamak işime gelmio sanırım biraz bencillik işte bu kadar güçlü bir duygunun varlığı çok korkutur insanları genelde taşıdığını zannedenler taşıyorum diye övünenler ooo neler neler
Ara
Emy
Evet bencillik; son söylediklerini pek analayamadım ama eğer insanların aşkı taşaıyamadığını söylemek istediysen ilk kez katılmıyorum sanaSmile Aşkı kendine yaKıştırmak ne kadar zorsa o uğurda savaşıp başarıya ulaşmış neferlerde bir o kadar çok
Ara
Ba?BeLaS?
hey hey yanlış anladın benim zaten onlara lafım yokki ben beceremeyenler için dedim zaten yoksa o başarılı insanları bende çok gördüm hatta bir keresinde böyle bi başarı için arkadaşıma kız bile kaçırdık o derece yani Smile
Ara
Emy
Vay be sen de macera çok deseneSmile
Ara
Ba?BeLaS?
ya sorma bu müthiş bişi di ama harika bi duygu ya o an onlara yardım etmek sorgulamalar falan kimin umurunda onlar kavuştu ya hatta arkadaşım bizim yüzümüzden sırf yardım ettik diye şimdi bi oğlu oldu ona kendi ismi dışında 2 tanede göbek adı koydu çok güzel bi duygu bu
Ara
Ba?BeLaS?
tabi bizim isimler
Ara
Ba?BeLaS?
tabi bizim isimleri koydu oğluna göbek adı olarak
Ara
Emy
Anladım güzelmiş ciddenSmile Sevenleri kavuşturmuşsunuz; bizim sizin gibi dostlarımız yok kiBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  DosTum Dedıklerınız?SİZ NASIL DOSTSUNUZ? experiance 11 1,506 04-10-2022, Saat: 10:00 PM
Son Yorum: wildfang
  Dostum Dostum.. acemhe 2 1,081 06-20-2010, Saat: 07:16 PM
Son Yorum: hakan2796
  Biz Büyüdük Ve ... ! Dostum # Pè®iM§ii # 2 683 02-03-2010, Saat: 12:43 PM
Son Yorum: # Pè®iM§ii #
  dostum sanıp aldanmışım meger asiye 30 3,337 08-19-2009, Saat: 12:08 AM
Son Yorum: riukeen
  Can Dostum kanatsı@z_meleq 6 856 03-31-2009, Saat: 06:32 PM
Son Yorum: kanatsı@z_meleq

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 02:18 PM