:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Can Dostum
Ba?BeLaS?
sende gidiyorsun
yalnız diyarlara
almayı unutma candostum
selam yollayacağım sana rüzgarla,
nefesimi hasretimi koyarak içine
özlem yollayacağım sana turnalarla,
özlem dolu bekleyeceğim seni candostum
hasretle koklayıp,
özlemle kucaklayana kadar seni,
seni güneşe,aya,yıldızlara emanet ediyorum candostum,
karanlıklarda yolların aydınlansın diye
sana gülümsemeler
armağan ediyorum candostum
hüzünlerin kalksın diye,
seni turnalara emanet ediyorum candostum
senden haber getirsin diye
SENİ YÜREĞİMDE SAKLIYORUM CANDOSTUM
DOSTLUĞUMUZ HİÇ BİTMESİN DİYE.......

dün gece askere gönderdiğim candostuma ithaf ettiğim şiirimdir.....
Ara
Emy
Harikasın gerçketen de...İnsanların aşk diye kıvrandığı şu günlerde dostluğu bu kadar önemsiyor olduğun için; yüreğine sağlık. Allah sağ salim kavuştursun dostunu sana ve diğer dostlarına...
Ara
Ba?BeLaS?
saol ii dileklerin için bazı kavramlar vardırki apayrıdır onun yerini asla tartışmam bizim çocukken ailelerimiz bile istemezdi görüşmemizi ama biz evden kaçar yine beraber takılırdık neler yaşadık neler yaptık ya ama herşeyimiz berraberdi aşk diye kıvranan insanlar bence zaman geçirmek kendi benliğini doyurmak için aşk diye kıvranıyorlar aşkta çok özel bir duygu ama bu iki kavramda aramayla bulunmaz bi anda çarpılıverir insan aşkta ama dostluk zaman ister emek ister aşkta eğer her ikisinede kendi benliğinle gidersen asla kazanamazsın
Ara
Emy
Güzel söyledin herzamanki gibi. Evet şimdiye kadar özel olan sadece dostlukken ben de aşk da onun kadar özelmiş anladım; ama hiçbir zaman birine öteki feda edilmemeli ya da biri ötekinden üstün görülmemeli.

Sen çok şanslısın tıpkı benim gibiSmile Yani bir dostumuzun (belki de daha fazla) olması ve ayrılıklarla üzülsek de o dostumuzun birgün dönecek olması bir şans meselesi bugünlerde
Ara
Ba?BeLaS?
evet bu konuda sana katılıyorum dostluk çok değerli ama aşk ayrı bir kavramdır onun adrenalinini hiçbiryerde bulamazsın ama egonu tatmin etmek istersen kaybedersin aşk gerçek doğallık ister hassasiyet ister kırılgandır keyiflidir çekicidir kimi zaman acıdır herşey vardır onun içinde
Ara
Emy
Aslında şu muhabbette bile çok bariz kendini gösteren birşey var aşk ve dostluk ikiz kardeşler. Değil mi. Konu aşktan dostluğa; dostluktan da aşka çok kolay akabiliyor ve biz aşkımızı ilk dostumuza anlatırken her aşkımızı aslında ilk dostumuzla kıyaslarız. Yani ben öyle yaparımSmile
Ara
Ba?BeLaS?
Evet Bu Konuda Haklisin Yanİ AŞkla DostluĞun İkİz KardeŞlİĞİ Konusunda Ama Bak Ben Bİ Şeye İnanirim Dostluklar Bazen AŞka DÖnÜŞÜyo Ama AŞktan Sonrasi Yok Gİbİ Gelİo Bana Olanlar Çok Yapay Duruyo
Ara
Ba?BeLaS?
Evet Bu Konuda Haklisin Yan? A?kla Dostlu?un ?k?z Karde?l??? Konusunda Ama Bak Ben B? ?eye ?nanirim Dostluklar Bazen A?ka D?n???yo Ama A?ktan Sonrasi Yok G?b? Gel?o Bana Olanlar ?ok Yapay Duruyo
Ara
Emy
Evet aynen öyle dostuna aşık olabailirsin ama aşık olduktan sonra sadece dostun olamaz hiçkimse. Ya hem aşkın hem dostun olur ya da dediğin gibi sahte bir arkadaşlık en fazla.. Bu da aşkın dezavantajı işteSmile
Ara
Ba?BeLaS?
eee her şeyin ters bi yanı var işte ama bazen insana çok büyük zararlarda verebiliyo yeri gelince acımasız yeri gelincede bir o kadar şefkatli
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  DosTum Dedıklerınız?SİZ NASIL DOSTSUNUZ? experiance 11 1,506 04-10-2022, Saat: 10:00 PM
Son Yorum: wildfang
  Dostum Dostum.. acemhe 2 1,081 06-20-2010, Saat: 07:16 PM
Son Yorum: hakan2796
  Biz Büyüdük Ve ... ! Dostum # Pè®iM§ii # 2 683 02-03-2010, Saat: 12:43 PM
Son Yorum: # Pè®iM§ii #
  dostum sanıp aldanmışım meger asiye 30 3,337 08-19-2009, Saat: 12:08 AM
Son Yorum: riukeen
  Can Dostum kanatsı@z_meleq 6 856 03-31-2009, Saat: 06:32 PM
Son Yorum: kanatsı@z_meleq

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 04:13 PM