:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İşte "AŞK" Budur!!!!
Tr-laz
160e604da6.jpg

Dün gece uyuyamadım. Seni düşündüm yine. Sabaha karşı oluyor, dışarıya bakıyorum... Güneş tüm güzelliğiyle güne "merhaba" diyor. Bakıyorum güneşe. inceliyorum onu. Teni tıpkı seninki gibi parlak. Tıpkı senin gibi aydınlatıyor o da hayatımı ve içimi... çok benziyorsunuz aslında. ikinizde çok güzelsiniz. Mükemmel... Hatta kusursuz. Etrafıma bakıyorum. Gözlerim seni arıyor. Öyle alışmışım ki sana. Sensizliğine katlanamıyorum bile. Öyle ölümüne sevmişim ki seni yokluğuna alışamayacak kadar. Ben yapamıyorum sensiz. Aramız açık biliyorum. Ben sensizlikten perişan olurken burada, sen orada bensizliği umursamıyorsun. Hani ufukta, bazen çok güzel senin çok beğendiğin bir ada yada bir dağ görürsün. Ulaşmak istersin ona. Varlığını bilirsin. Görürsün o yeri ama ulaşamazsın. İşte bende şu anda aynı duyguları yaşıyorum içimde. Tutamadığın her yağmur damlası kadar seviyorum seni. Martının kanat çırpışı gibi seviyorum. Senin gibi seviyorum seni. Özlemim epey fazla ölçemiyorum. Kapıldım bir kere kalbimin bahtına. Gidiyorum aa nereye? Dostum denize mi? Yoksa dert yandığım dağlara mı? Yoksa keşfedilmemiş yerlere mi? Ben işte bu sorularla cebelleşiyorum kendi içimde. Aslında cevabını buldum. Nereye mi gidiyorum? Cevap kolay. "Sana geliyorum..." Beni istemediğin halde! Ve seni son bir kez daha görmek istiyorum gitmeden önce. Okşamak istiyorum saçlarına bir kez daha. Gözlerimle gözlerine deymek istiyorum. Yüzüne karşı “seni seviyorum” diyebilecek kadar cesaretli olmak istiyorum. Göz yaşlarımla ıslattığım bu kağıda içimi döküyorum. Son bir kez daha bakıyorum resimlerine. Bu satırlarda kendimi, resimlerimizde geçmişimi buluyorum. Son bir kez daha söylemek istediğim şeyi söylüyorum: ”seni seviyorum” İstersen atarsın bu kağıdı, istersen gömersin, istersen saklarsın... Neye yarar? Ne fark eder? Ne istersen onu yap! Beni ilgilendirmez. Gidiyorum çünkü...
Beni anla artık. Gidiyorum küçük... Umarım bir gün seni ne kadar çok sevdiğimi anlarsın...
Ara
asi güzel 047
süper olmuş beni azda olsa anlatıyo emeğine sağlık
Ara
Tr-laz
teşekkür ederim....
Ara
TutkuM
eline sağlık süper olmuş
Ara
bskntin_asi_kızı
Süper Yaws Beni AnlatioSmile
Ara
Tr-laz
ehhh biraz da beniii........ Smile
Ara
^ ^ ^ $ e H Z a D e ^ ^ ^
inş birgün bütün sewilenler sewenleri anlar
Ara
Qetesh
[b]yüreğin dert görmesin arkadaşım...[/b]
Ara
Rüya Güzeli
Sad duygulandım yine saqol güselmiş
Ara
Tr-laz
^ ^ ^ $ e H Z a D e ^ ^ ^ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:inş birgün bütün sewilenler sewenleri anlar

inşalahSmileSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İşte Bu Ağrıma Gitti Be Sevdiğim... €BeRimSin 5 358 04-14-2022, Saat: 04:50 AM
Son Yorum: wildfang
  Aşk ne mi İşte Kanıt... €BeRimSin 7 391 04-14-2022, Saat: 01:36 AM
  Kes Sesini Yüreğim! SuS! SuS! işte..SuS..!!! ROSE 11 558 04-13-2022, Saat: 09:29 PM
  işte o bendim!...her sabahına bir bir yıldızlar takan... DarkLady 6 437 04-13-2022, Saat: 04:34 PM
  **İşte Gidiyorum** MasaL_perisi 7 460 04-10-2022, Saat: 03:34 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 05:16 PM