:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sana doyamamak, hasret dedikleri bu mu ?
EndLess
Her an seni duymak, her an tenini hissetmek, yani basinda seni yasayabilme ihtimallerini gözden gecirdim az önce.. Her ihtimal beni daha da baska özlemlere götürdü. Oysa o intimallerin belki de cok az bir yüzdesini paylasacagim seninle.. Aslinda seni daha fazla düsünüp fikrimi seninle doldurmak belki de hatalarin en büyügü kendime karsi.. Kimbilir belki de su yasam denilen karmakarisik durumu kaldiramadigim bu günlerde sen bana yasamimi yeniden hediye ettin.. Öylesine sindirilmistim ki kendi dünyama, gercek dünyaya dair olan her seyden kendimi yavas yavas cekmeye basladigim bir zamanda cikiverdin karsima ve seni hayatimin bir parcasi olarak aldim gönül bahcemden iceriye.. iyi ki geldin.. Hos geldin..

Senin bana su kisacik zamanda verdiklerin aslinda ne kadar da cok.. Ve sen bir cogunu bilmiyorsun..

Artik insanlara bahaneler sunmuyorum, istemediklerimi acikca anlatiyorum ve gerektiginde " hayir " demeyi ögrendim. Bazi zamanlarda derdini paylasacagin en yakin dostuna bile susmanin meziyet oldugunu ögrendim.. Kim bilir daha neler vereceksin, su ögrenmeye ac beynime neler neler ögreteceksin.. Bunlar senin görevin olmayacak, ben sadece senden almam gerekenleri belki de sana sormadan fikrime yerlestiriverecegim.

Ya ben, ben neler verebilirim ki sana..?

Sana sadece sevgimi, sana sadexe dostlugumu, sana sadece tertemiz bir ben verebilirim.. Benden baska " sevmek " nedir ögretebilirim ancak, eger istersen tabii ki..

Sana dair yazmak, seni seninle paylasmak, beni seninle paylasmak..

Özlüyorum seni, her dakika daha da büyüyor özlemlerim..

isterdim ki sihirli iksiri icikten sonra görünmez olayim ve hep yani basinda kalayim, her dakikani, her saniyeni sen hissetmesen de seninle paylasabileyim diye. Biliyorum sen görünen beni her saniye yanibasinda istemezsin.. Aslinda haklisin da.. Ama benim de kendime göre hakli nedenlerim var.. Bunlarin en gecerlisi ise;

SENi SEViYORUM..
Ara
eylülakşamı
süper olmuş yüreğine sağlık
Ara
EndLess
sagol yorumun için
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sitem edemiyorum sana. levell 2 412 04-14-2022, Saat: 07:54 AM
Son Yorum: wildfang
  Binlerce (Seni Seviyorum) Borcum vardi sana €BeRimSin 8 469 04-13-2022, Saat: 02:58 PM
  Sana Sadece Sana... eRCi 5 345 04-13-2022, Saat: 02:53 PM
  Sana Bu Sözler sevdiğim.... eRCi 16 764 04-13-2022, Saat: 02:38 PM
  Sana..... eRCi 3 330 04-13-2022, Saat: 11:38 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 12:01 AM