:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İşte kadınların karşı koyamadığı erkekler !
EndLess
djseninim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:senden daha çapkını nerde bulacam:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:gitt aslınla evlen aslı &serseri

kızım evlencem zaten yarın ıstetıkmı haftaya dugun var :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim::yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim::yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
djseninim
allah b.......... versin:yikildim::yikildim:
Ara
EndLess
versın ne zamandır beklıyorum

kızım sevmek sucmu aslıyı sevıyorum ve evlenıcez :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
djseninim
ben ne olcam
nikahına beni çağır sevgilim:yikildim:
Ara
EndLess
tamam arka taraflardan bı koltuk ayırırım sana :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim::yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim::yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
djseninim
öle olmaz şahidin olcam şarkı öle gerktiriyo benim için ismail yk dan allah belanı versini çalarsınız artık ondan sonrada aslıya cenaze marşı
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Erkekler Neden Sıkılır?.. sıla 6 860 01-26-2012, Saat: 05:48 PM
Son Yorum: ZencefiL
  Erkekler evleneceği kadını nasıl seçiyor? sıla 0 558 01-26-2012, Saat: 12:23 PM
Son Yorum: sıla
  Kadınların gerçek yüzü MaSaL 1 757 04-21-2011, Saat: 03:49 PM
Son Yorum: YasSmin
  Erkekler, biz kadınları gereksiz işleri seven, alışveriş tutkunu, dedikodu bilirler. MaSaL 0 965 03-02-2011, Saat: 06:52 PM
Son Yorum: MaSaL
  Kadınların en güzel olduğu yaş acemhe 14 1,122 08-12-2010, Saat: 09:57 AM
Son Yorum: Yorgun Yürek

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 06:13 PM