:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kadınların en güzel olduğu yaş
acemhe
İngiltere'de bir televizyon kanalı bir araştırma yaparak, kadınların en güzel olduğu yaşı belirledi. İngiliz televizyon kanalı QVC’nin yaptığı araştırmaya göre kadınlar 31 yaşında en çekici oldukları dönemi yaşıyorlar.

sophiellishmedium117c64.jpg
Bugün 31 yaşında olan ünlülerden biri de Sophie Ellis-Bextor.

Bu yaştaki kadınlar virgs.gif kendilerine olan güvenleri ve kendi tarzlarını yakalamış olmaları sebebiylevirgs.gif genç kızların önüne geçiyorlar.

Ankete katılan 2000 kişinin yüzde 70’inden fazlası kendine güvenin bir kadını etkileyici kılan en önemli faktör olduğunu belirtti. Yüzde 67 fiziksel güzelliğin de önemli olduğunu belirtirken yüzde 47 ise tarza önem verdiğini söyledi.

Ankete kadınların yaklaşık üçte ikisi “güzellik yaşla gelir” tanımının doğru olduğunu kabul ederken yarısından fazlası da yaşlandıkça güvensizliklerinden kurtulduklarını ve daha güzel hissettiklerini belirttiler. Yüzde 55 ise yaşlandıkça, nasıl makyaj yapması gerektiğini öğrendiğini bildirdi.

Ayrıca anket , İngiliz kadınının güzelliği için ayda ortalama 105 Sterlin (yaklaşık 250 TL) harcadığını da ortaya çıkardı.
Ara
sıla
geçmiş olsun diyorum Big GrinBig Grin
Ara
PCKoPaT
Hala şansım var :yikildim:

Big GrinBig GrinD
Âh be.
Ara
acemhe
Big Grin aynen aynen
Ara
sıla
evet bi yere not al bu yazıyı da 31yaşına girince es geçme o seneyi Big GrinBig Grin
Ara
PCKoPaT
Oo ben o yaşta olurum;

evli, mutlu, çocukluu Big GrinDD
Âh be.
Ara
sıla
olmaaaaağğğğğğğğğ bekle Tongue en güzel yaşında evli olunur mu yaw Big GrinBig Grin
Ara
PCKoPaT
İşimi şansa bırakamam Big Grin

Ya evlilk o yaşımı teğet geçerse:yikildim:

Big GrinBig GrinDD
Âh be.
Ara
sıla
amma evlilik meraklısıymışsın heee seni çoook yanlış tanımışım çooooooooookkkkkk Tongue

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
PCKoPaT
Çok :yikildim:

Big GrinBig GrinDddd
Âh be.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bütün Gelinler GÜZEL dir . Firari Fırtına 15 1,198 04-11-2022, Saat: 08:02 AM
Son Yorum: wildfang
  Daha Sağlıklı Daha Güzel El İçin >As!_M€L€q< 13 1,143 04-08-2022, Saat: 03:50 PM
Son Yorum: wildfang
  Kadınların gerçek yüzü MaSaL 1 752 04-21-2011, Saat: 03:49 PM
Son Yorum: YasSmin
  Dünyanın en güzel parfümleri sıla 0 999 10-27-2008, Saat: 04:50 AM
Son Yorum: sıla
  Kadın OLmanın En GüzeL Tarafı ErkekLermiŞ bidely 5 660 10-10-2008, Saat: 07:58 PM
Son Yorum: bidely

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-25-2024, 03:27 PM