:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gülümsememi borçlu olduğum bir dosttu yarınlarım.
GCLRNFNS
Gözlerinden öte gidememiştim oysa birde o gülüşünden bana bir şeyler hatırlatırdı yıllarca.

Güneş belki hiç doğmamıştı bu sabaha ve sen herhangi bir akşamda herhangi bir yabancıyla görünüyordun.

Bahtımın kırık yıldızlarına yalvarana dek sen vardın var olacaktın var olmaya devam ediyordun.

Oysa yalnızlıkta senin gibi bir gelip bir gidiyordu.

Giden sen değil ben oluyordum.

Sensiz yaşamaya inat hayatıma hayallerine inat gülümsememi borçlu olduğum bir dosttu yarınlarım.

Düşlerim endişelerimle yaşlanıp gidiyorum seninle yada sensizim bu seni neden ilgilendirirki.

Ben kendi yaktığım bir ateşin kurbanıyım ben yorgun gecelerimin en büyük hüsranıyım.

Şarkıları dinleyemiyorum artık geceden geceye ben kendi neslinde tükenmiş bir varım ben kırılmış umutların kurbanıyım.

Varsın eller senin beni terkettiğini sansın,Kader utansın veya ölsün ne bileyim işte...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mutluyum ??nk?; gitmekte oLdugum yer senin kalbin... mscxcs 2 407 04-04-2022, Saat: 08:29 PM
Son Yorum: wildfang
  Benim oldugum yerde... gurbetci 7 355 04-02-2022, Saat: 09:02 AM
Son Yorum: wildfang
  Yarınlarım Kaderime Emanet YasSmin 0 324 06-02-2011, Saat: 01:07 PM
Son Yorum: YasSmin
  Mutluyum Çünkü Gitmekte Olduğum Yer Senin Kalbin Hasretiim 0 394 10-15-2010, Saat: 09:47 PM
Son Yorum: Hasretiim
  beni ben olduğum için sevebilirmisin? MaNeSiA 0 344 12-09-2007, Saat: 04:24 PM
Son Yorum: MaNeSiA

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 11:32 PM