:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mutluyum Çünkü Gitmekte Olduğum Yer Senin Kalbin
Hasretiim
Sabaha karşı bir düş kurdum...Yalnızlığımın eşiğindevirgul.gif acabalarımın senfonisi çalıyordu.. Belkilerim vardı.. Birde virgul.gif birde sensizliğim..
Sabaha karşı bir düş kurdum...Sen bundan habersiz.. Benden habersiz uyurken.. Düşlerimi gezdirdim..Uykusuzluk diyarının tenha caddelerinde.. Ve düşüncelerimin hiç bilinmedikvirgul.gif ıssız köşelerindevirgul.gif sen oldum..
Sabaha karşı bir düş kurdum..... Seni kurdum zamansız..Ve amansız.. Ve herşeyi yanıma alarakvirgul.gif adımlarının gölgesi oldum..Sen oldum.. Sensizlik oldum..
Sabaha karşı bir düş kurdum... Düşümde güneşivirgul.gif güneşte aydınlığıvirgul.gif aydınlıkta senivirgul.gif sende ise kendimi buldum.. Neler yazmadımki adına...

"Baş harflerini nerelerde kullanmadımkivirgul.gif hatta noktasızlaranokta koyupvirgul.gif adını bile kısalttımvirgul.gif kimse bilmesin diye.."

Mana aradım.. çözümsüzlüğün ortasında ...
Sabaha karşı bir düş kurdum...Gecenin en sonuna gidiyor..Günün ilk ışıklarını karşılıyordum..Saat dördü vururken....
Ben hala seni düşünüyordum..

"Sen yoktun biliyorum..Benimkisivirgul.gif çok uzaklardavirgul.gif bilkinmedik bir şehrinvirgul.gif en kuytu en karanlık virgul.gif şimdilerde özlem dolu bir evin değişmesini bekleyen patlamış ampulu gibivirgul.gif
Işıksız geceleri aydınlatma hevesi..."

Özlem dolu bir insan ne yapıyorsa ben de onu yapıyordum.. Sensizliğe doğru yürüyorvirgul.gif dönüp bakmadan ardına.. Gidiyordum işte..
Gidiyorum....

Mutluyum Çünkü Gitmekte Olduğum Yer Senin Kalbin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Senin Tarifin Yok Ki!! Sevgilim senem albayrak 12 839 04-14-2022, Saat: 09:13 PM
Son Yorum: wildfang
  GeL Dermisin bana (SeNiN İçİn) eRCi 9 849 04-14-2022, Saat: 06:58 PM
  Masal_perisi Senin Için Sadece Bu.. ROSE 42 1,608 04-13-2022, Saat: 02:52 AM
  ..::Senin elinden gelen Tek bir PaPaTYa...:: PaPaTYa_PReNSeS 4 413 04-13-2022, Saat: 01:34 AM
  BiLirim üşür eLLerin şimdi senin...!! eRCi 5 490 04-12-2022, Saat: 10:55 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 09:19 PM