:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
benden nezaman gidiceksin..
joyfull
Sensizliğin ve sessizliğin tam ortasındayım etrafta kimsecikler yok ne bi ses ne bi seda..sadece kalbimin sesi sadece senin aşkının verdiği acının sesi..hala neyin peşindeyim anlamıyorum bitti her şey külü bile kalmadı ortada..ne bi iz ne bi anı hiç bişey yok ortada..hala neyin savaşını veriyorum peki ben hala neyin peşindeyim kendime acı çektirmek hoşuma mı gidiyor yoksa bilmiyorum..aslında bu aralar bana sorarsan ben hiç bişeyi bilmiyorum..kim ne sorarsa asabiyim herkese karşı bi öfkem var sanki senden sonra nedeni ne dersen bunuda bilmiyorum sensizliğin verdiği acı belkide adını sen koy en iyisi...aylar geçti seni görmeyeli gözlerinin içine bakmayalı bunca ay nasıl geçti ayrı gayrı..belkide sen başka sevdalara doğru yol aldın belki çok sevdin çok sevildin(sandın) benden sonra..peki aynı tadı bulabildinmi?aklına gelmedimi birbirimize söylediğimiz sevgi sözcükleri..yaşanılan onca gün hiçmi rahatsız etmedi seni..onun elini tutarken ellerim gelmedimi aklına,gözlerine bakarken o çok sevdiğin gözlerim peki "seni seviyorum" derken ona hiçmi yüreğin sızlamadı..oturup ağlamadınmı sende benim gibi geceler boyunca..adını her duyduğumda içimden bi can gitti sanki her seferinde ya sen?sanki herşey bana inat ben senden kaçtıkça seni hatırlattı bana herseyde sen vardın sen çıktın karşıma sanki tüm yollar sana çıktı..ben farketmeden ne kadarda çok canımdan can olmuşsun meğer ne kadarda işlemisin hayatıma her şeyini..biliomusun hani zaman geçtikçe unutulur ayrıntılar denir ya ben zaman geçtikçe yaşanılan hergünü yeniden tekrar tekrar yaşadım tek başıma sensiz ve herşey ilk gün gibi taze kalbimde,zihnimde..sevgi sözcüğünü adınla birleştirdim o demek sen demek..sen demek o demek..nezaman geçicek bu diye soranlara hep şunu söylüyorum gelirken bana sormadı onun aşkı o kadar ani ummadığım bi zamanda girdiki hayatıma nezaman gider onuda bilmiyorum belkide hiç..şunuda çok iyi biliyorum belki bigün başkasını sevicem yada sevmicem bilemiyorum ama seni asla unutmucam ilktin bende kalbim o kadar özel bi yere koymuşki senin kalbini...ben istesem bile o unutmaz seni...
Ara
ÐŽeşaren
Yüregine sagLik...Icten yaziLmis GüzeL bir yazi...

Herseyin gönLünce oLsun!
Ara
joyfull
teşekkür ederim saolll...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  M-Benden uzakta olana - ÇiLeK 11 1,588 10-12-2011, Saat: 11:09 PM
Son Yorum: eRCi
  Yeter! Git artık benden.... meeesut 3 634 01-04-2008, Saat: 12:52 AM
Son Yorum: meeesut

Hızlı Menü: