:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
M-Benden uzakta olana -
ÇiLeK
Benden çok uzaklarda olana…
Sana yazmamalıyım biliyorum bildiğim halde yazıyorum işte başka çaremin olmadığından hala yüreğim seni sayıklarken kusuruma bakma engel olamıyorum dur durmak istiyorum yazmak istemiyorum ben o duramıyorum bugün yazmazsam çığlık büyüyecek, kendi yiyip bitiricem yine kalemlerimi kırsamda yenisi alıyorum kırtasiyeden kızgında olsam kelimelerim kısırlaşmış olsada yazmadan duramıyor işte…
ben bir düşük yaptım seni kaybettim, benden uzaksın ama neden yüreğime daralıyor neden bu köhne bedene dar geliyor bir avuç yüreğim senden yanıt beklemiyorum sakın yanlış anlama yazmayacağını biliyorum hani ölür ya o bir daha konuşamaz toprak olmuştur sende benim içime gömüldün kaldın orda çıkmıyorsun ben yoruldum artık atmak istiyorum gömdüğün bu kalpten seni. Çürüme orda sen çürüdükçe bana da zarar veriyorsun.

Madem gittin
Yine BİTTİ dedin neden yüreğimde ki seni bırakıp gittin neyse içimde ölen sevgili bunları yazmanında kendime sormanında manası yok
Uzaksın
Haramsın
Yasaksın
İmkansızsız
Kadersin
Alnıma sensizliğin kaderi çizilmiş
Seninle tanışmam seninle beraber olmam tesadüf değildi kaderin bir cilvesiydi buda böyle o yüzden üzülmüyorum nasip değilmiş.

Rüyamda seni gördüm geçenlerde uzun zamandır görmüyordum, iyi değildin bunalmıştın herkes üstüne üstüne geliyordu nefes alamıyordun neyin var ? bilmiyorum ki gördüğümün sadece bir rüya olmadığını biliyorum ben yüreğim sıkıştı senin yine canın sıkkın bunaltıyorlar dimi sevgilim kimse anlamıyor seni herkes bir kafadan konuşuyor sense omuzlarına yüklediğin o sorumluluklarla yıkılmamaya yine güçlü görünmeye çalışıyorsun hissediyorum garip bişey ama bu böyle sevgilim.
Korkma hayatına yeniden girmeyeceğim seni bide benim yüzümden üzülmeni istemem o dertlidir ki başın şimdi bide ben olmayayım gittin ve biz bittik.
Ara ara kızıyorum sana sonra boşver diyorum boşver BE YÜREÄžİM buymuş olmasını gereken.

Uzaklarda olan yarim
Düşlerimde kaldın
Bir kasımın AŞK ‘I kaldı bir avuç yüreğimde
Bu sevda ağır kanamalı
Ama geçicek sen tatlı bir hatıra olarak kalacaksın bende
Belki birgün biryerlerde karılaşırız
Senin yanında yeniden sevebildiği kadın ve o çok istediğin kız çocuğu
Tabi benim yanımda da sevdiğim yeniden sevebileceğim adam ve çocuğum
Uzaklarda olan sevdiğime
Sen benim içimde öldün
İster bir yabancı de ister bir arkadaş
Biliyormusun hergün senin ismini yazıyorum
İşimden dolayı bu memlekette ne çok senin ismin varmış
Çalışma arkadaşımının adı ‘da senin adından
Bir dua gibi dilimdesin
Bir mahrem gibi yüreğimde sakladığımsın
Sen benden uzak olsanda son sözünü söyleyip BİTTİ desende
Bilirim ne sen bana dönersin ne ben sana
Biz mazide kaldık belki ama
Sen
Hala her anımdasın.
Ve son bir şey mazide kalan ne varsa tatlı bir anı olarak kalsın
İster an isterse unut
Ama sakın kirletme o maziyi
ÇiLeK

Kod:
[SES]http://www.fileden.com/files/2010/8/18/2945351/My%20Documents/aaa.mp3[/SES]
Ara
SEHİTLER_OLMEZ
tşkler süperdi yaaa
Ara
history

Sen
Hala her anımdasın.

Sana her yazdığım satırı gözyaşlarımla yıkadım,
tertemizdi,çok masumdu sana sevgim,
ama olsun,yinede arınmalıydı,,,Unutulmuş olsada AŞK
nedensiz gittin,temmuzdu sanırım,
bir yıl onbir ay,temmuz matemim..
yürek yangım,
unuttu dudağım tadını,
unuttu ellerim sıcaklığını,
nedense unutmuyor yüreğim bendeki acını,

Yine duygularını aktarırken sihirli bir kalem kullanmışın,
mutlu olman dileğiyle,
sevgiyle kal,ve........
ve sen hep yaz..teşekkürler.
Ara
ZencefiL
çok güzeldi yüreğine sağlık Sad
Ara
deha
Nasıl bir aşktır ki bitmiyor sende ki sana böylesine yazdıran ne yüreğinde ki sızı ne ?
okurken içim sızladı gerçekten yaşadığın duygular mı yoksa ? hayal misali yaşanılan duygular mı bunlar ? öylesine içten yazıyorsun ki insanın içinde biryerleri acıyor ama tavsiyem acı dolu yazılar yazma sızım sızım sızlatma yüreğini ve benim yüreğimide sızlatma böyle sevgi,aşk dolu şeyler yazman dileğiyle güzel yüreklim, güzel insan .
Ara
asi_ve_mai
hayatin zulmu bir kere bindi mi omuzlarina artik her baktigin yer aci doludur.
sevdigin hep uzakta kalbin hep aci doludur. isyanlari bastirmak isine de gelmeyecektir.
cunku o isyanlari bastirabileceginden korkarsin. bir daha onun ismini anmak icini acitmayacagindan korkarsin. sen seversin yollar ayrilir kader dersin. bitti demeyecktin dedin dersin ama kimse bir baskasinin icini bilemez. yurginin nasil kor ederek kendine hancer saplayarak kendini kanatarak bitti dedigini bilemezsin. o sevginin belkide icinde hic bitmeyecegini bilemezsin. yanmis midir sence senin sevdigin de sen kadar. o da uzulmus mudur. cektikleri ne derecededir hayat yormus mudur onu bilir misin? ne denir ki yuregi yanmisa. herkes kendi yangini dunyayu yakar sanir.
gonlune sagli olsun mutluluk daim olsun. ola ki mutlulugun icin yasamdan olume cizgi arasinda olan birileri vardir hilal....
Ara
ÇiLeK
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Sen
Hala her anımdasın.

Sana her yazdığım satırı gözyaşlarımla yıkadım,
tertemizdi,çok masumdu sana sevgim,
ama olsun,yinede arınmalıydı,,,Unutulmuş olsada AŞK
nedensiz gittin,temmuzdu sanırım,
bir yıl onbir ay,temmuz matemim..
yürek yangım,
unuttu dudağım tadını,
unuttu ellerim sıcaklığını,
nedense unutmuyor yüreğim bendeki acını,

Yine duygularını aktarırken sihirli bir kalem kullanmışın,
mutlu olman dileğiyle,
sevgiyle kal,ve........
ve sen hep yaz..teşekkürler.

Silületin silmeye başladı zihnimden
Adını bir baş harfi bide son harfi aklımda
Oysa silinmesi gerek yüreğimde ki sen
Hala kor gibi yanmaktasın...

Ben teşekür ederim history bu güzel yorumun için
Sende yaz yorumlarınıda eksik etme..

Sevgilerimle.
Ara
ÇiLeK
ZencefiL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok güzeldi yüreğine sağlık Sad

Beğenmiş olmana sevindim canım

Rabbim yüreğinden geçirdiğini bir su damlası gibi sana sunsun

Sevgilerimle.
Ara
ÇiLeK
deha Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Nasıl bir aşktır ki bitmiyor sende ki sana böylesine yazdıran ne yüreğinde ki sızı ne ?
okurken içim sızladı gerçekten yaşadığın duygular mı yoksa ? hayal misali yaşanılan duygular mı bunlar ? öylesine içten yazıyorsun ki insanın içinde biryerleri acıyor ama tavsiyem acı dolu yazılar yazma sızım sızım sızlatma yüreğini ve benim yüreğimide sızlatma böyle sevgi,aşk dolu şeyler yazman dileğiyle güzel yüreklim, güzel insan .

Aşk ;
Bitebilse bitti diyebilmekle ama insan ömrü boyunca sadece birkez AŞK diyebiliyor. Belki o aşk bir sis bulutu olucak zamanla ama bundan sonrakilerin adı sadece sevgi olacak aşk'ı ben bir kalbe gömdüm bu dünyanın geçiciliğine değil ahirettin belki cennettinde belki de cehenemminde benim aşkım..

Teşekürler yorumun için

Sevgiyle kal.
Ara
ÇiLeK
asi_ve_mai Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hayatin zulmu bir kere bindi mi omuzlarina artik her baktigin yer aci doludur.
sevdigin hep uzakta kalbin hep aci doludur. isyanlari bastirmak isine de gelmeyecektir.
cunku o isyanlari bastirabileceginden korkarsin. bir daha onun ismini anmak icini acitmayacagindan korkarsin. sen seversin yollar ayrilir kader dersin. bitti demeyecktin dedin dersin ama kimse bir baskasinin icini bilemez. yurginin nasil kor ederek kendine hancer saplayarak kendini kanatarak bitti dedigini bilemezsin. o sevginin belkide icinde hic bitmeyecegini bilemezsin. yanmis midir sence senin sevdigin de sen kadar. o da uzulmus mudur. cektikleri ne derecededir hayat yormus mudur onu bilir misin? ne denir ki yuregi yanmisa. herkes kendi yangini dunyayu yakar sanir.
gonlune sagli olsun mutluluk daim olsun. ola ki mutlulugun icin yasamdan olume cizgi arasinda olan birileri vardir hilal....

Kader denilen o çizgi iki yoldan oluşurmuş birisi karanlık dibi bir kuyu birisinin sonunda ne olduğu bir meçhul aslında ikiside aynı gibi görünsede farklı yollara çıkarmış..
Kader rabbim anne karnında yazdığı kader kaderimse boyun eğerek yaşarım kaderim onunla yaşamaksa seve yaşarım...

Dediğiniz gibi insan kendi içinde yaşar ne yaşarsa kendini yakar çemberi etrafıda çıkrar kimi zaman ama yanan nerde olursa olsun tükenerek yanarak bir sis bulutu olmasını istersen haykırmak bağırmak ister ama sussarak onu en iyi anlatan sessizliktir çünkü..

Dilerim rabbimden karanlık günlerin ardından nur'u hanenden,yüreğinden eksiltmesin
Teşekür ederim yorumun için mehmet.

Sevgiyle Kal
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yanımda sen olana kadar... beautiful_matrax 4 862 07-04-2008, Saat: 02:33 PM
Son Yorum: beautiful_matrax
  Yeter! Git artık benden.... meeesut 3 631 01-04-2008, Saat: 12:52 AM
Son Yorum: meeesut
  benden nezaman gidiceksin.. joyfull 2 546 05-31-2007, Saat: 08:59 PM
Son Yorum: joyfull

Hızlı Menü: