:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?l?m an?nda......
Emy
Teşkür ederim öyle diyolar ama nedense ben hep daha küçük görüyorum fikirlerimi yaşıma göre. Belki de bu görüşüm nedeniyle sarfettiğim çabadan ötürü böyle bir Ben çıkyıo ortayaSmileAma ben seviyorum Ben'i; hekes sevmeli di mi kendini:p
Ara
Ba?BeLaS?
evet herkes sevmeli kendini barışık olmalı yoksa o zaman baş edemez insan hiçbirşeyle hayat çabuk yıpratır mesela çoğu zaman ben çocuk olmayı severim arkadaşlarım kahveye giderler ben mahallenin çocuklarıyla uğraşırım daha büyüklerle konuşurum her yaş ayrı bi güzeldir ya tadını çıkartmak şart
Ara
Emy
Kesinlikle katılıyorum sana ve senin gibi düşünen bütünnn insanlara:o
Ara
Ba?BeLaS?
teşekkür ederim çok incesin herzaman herşey çok güzel olmasada yaşamak umut etmek sabırla yarınları ve güzel şeyleri beklemek harika bi duygu
Ara
Emy
umut etmek + sabırla yarınları beklemek = mutluluk; hayatın formülü işte bu. Denenmiş ve yakın zamanda başarıya ulaşılmıştır haberiniz olaSmile Sağol hatırlattığın için yapmaya çalıştıklarımı.
Ara
Ba?BeLaS?
rica ederim ne demek daha çok şey var en basit birşey sana canın çok sıkıldığı zaman odanın ışıklarını kapat ve pencereden dışarı bak gördüğün her ışığın bir umut hepsininde bi mutluluk sebebi olduğunu hayal et korkma hayal etmek güzeldir ve göreceksin çokkkkkkkkk güzel şeyler var ya
Ara
Emy
Harikasın sen de forumdaki birçok arkadaş gibi.Evet ya çok güzel şeyeler var sırf tek bir yıldıza umut bağlayarak, dertleşerek geçirebilecekken ömrünü insan; mutluluğu sadece tek bir insan veya kavramda araması ne de basitleştiriyor onu değil mi? Böyle fikirler hep söylenmeli ve zorla da olsa dinlettirilmeli
Ara
Ba?BeLaS?
dinleyen ve umudun var olduğunu kabul eden tek bir insan bile kazanılmış çok şey demektir ben çok zorluk yaşadım ama her kabuğuma çekilişimde bişeye tutunarak ayakta kaldım sende çok incesin saol
Ara
Emy
Çok zorluk yaşamak bana da nasip olsun da daha bi seveyim nefes almayı değil miSmile
Ara
kardelen
eline sağlık.ilginç olmuş gerçekten....
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 05:48 AM