:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?l?m an?nda......
Ba?BeLaS?
daha daha ?ok erken oysa
bu kadar m? ?abuk yani
biraz daha kalsam olmazm? hani
ya yapacak ?eyler var daha
arkada?lar beklemez mi
gitmedim diye k?zmaz m?
ya l?tfen daha zaman gerek bana
hemen gelmesem az i?im var ya
para bile kazanmad?m yani
e hani biraz para kazan?p
yard?m etsem insanlara
e tabi yapacak iyiliklerde var
yok yok ?aka bu ya
hem ben daha evlenemedim
tamam biliyorum erkendi ama
ama bu daha erken az kalay?m ben ya
hem ge?en kemal amca ?a??rd?
yan?na gidemedim
adam k?r?l?r bana
peki peki ya ailem
kim kim anlatacak onlara bunu
kim nas?l s?yleyecek
anneme
yoo anneme s?ylemesinler sak?n
dayanamaz bilirim
dayanamaz benim ?l?m?me
anneme s?ylemeyin sak?n.......
Ara
Emy
Güzel olmuş eline sağlık; Allah böyle söylettirmesin o an gelince ne diyelim. Ama bilincinde olursak söylemeye çekinir dilimiz bu cümleleri; çünkü yeterince zaman veriliyor bizlere tüm planlarımızı gerçekleştirebileceğimiz.. Mesela ben 17 yaşındayım ama bence yeterli bu kadarı banaSmile Neyse saçmalamak huyumdur böyle durumlarda aldırmayın bana.
Ara
buse38
evet yaaa çoh güsel hayat erken derken daha bir veda bile etmeden çeker gidersin böle işteee...
Ara
Ba?BeLaS?
saolun arkadaşlar ama benim şu an öle bi niyetim yok emy 17 sana bence çok as yanlış düşünüon yani
Ara
Emy
Niyetle olmuyo ki ölüm:o Düşünsene 17 senenin 7 si çocukluk hadi, geriye kalan 10'una neler sığdırabilirdim ama tabi sığdıramadık o ayrı mesele. Neyse ama asıl olması gereken de hiç ölmeyecekmiş gibi yaşamalı bu dünyayı; her an ölecekmiş gibi çalışmalı öteki dünyaya. Hem uzak hem yakın gelsin ölüm bize en güzelli
Ara
Ba?BeLaS?
yaf dur şimdi karıştırma ölümü erkendir erken bazen istemesekte gelir ama olsun o zaman yapacak bişi yok ama bezgin bi halin var sanki aman salla gitsin der gibi
Ara
Emy
Yok ya ben dünyanın en mutlusu yaşamayı en çok isteyeniyim desem yeridir şu an içinSmile Ama ne yapsam da kurtulamıyorum gerçekleri ön planda tutma huyumu. Huyum kurusun.:o
Ara
Ba?BeLaS?
sanırım sende haklısın ama bende çok severim gülüp eğlenmeyi ya gülmek kadar güsel bişi yok
Ara
Emy
Doğrudur; gülmek sahte olmadığı sürece tek amaç hayatta.
Ara
Ba?BeLaS?
Emy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Do?rudur; g?lmek sahte olmad??? s?rece tek ama? hayatta.

sana kat?l?yorum ama sende bi olgunluk varya ya??na g?re ?ok farkl?s?n daha oturakl? c?mleler takdir ettim yani
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 09:03 AM