:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
resimler çalınmasın
PaPaTYa_PReNSeS
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:1.si Ozaman resmi koyma !
2.si Hayal perest mi gözüküyorum ordan ?
3.sü Mankenlere taş çıkaranlar olsa bile, açık poz veren arkadaşlarımız yok burda, dürüst ve namuslu arkadaşlara sahibiz çok şükür...
4.sü Bir beyin kopyalanmayı önleyecek şeyi yaparsa diger beyinde kopyalayacak şeyi yapar...
5.si İnsan kendi yaptıklarından sorumludur...Benim sorumluluğum değil...
6.sı Hayatta soluk almayı bile inceden inceye deşersen ondada istekler çıkar...
Geniş düşünülecek yerde dar; Dar düşünülecek yerde geniş düşünmeyelim...

Biz burda çocuk avutmuyoruz. Gerçekçi olduğumuz için burda sağlam dostluklarımız var... Dostumuzun yüzüne gülüp arkasından kötü konuşmuyoruz. Neyse ne: Açık ve öz konşuyoruz.

Sizin yakıştırıp yakıştırmamanız sorun değil, siz verdiğim cevapları enine boyuna uzun uzadıya düşünseniz verdiğiniz cevapların çok saçma olduğunu düşünebilirdiniz...

1. si resim koyalım diye yalvarmıyoruz
2. si nasıl göründüğü-nüz beni zerre enterese etmiyor!
3. sü Çok şükür Namus sahibi old. biliyorum özellikle belirmenize gerek yok + namusa dil uzatanda yok! AÇık saçık poz veriyolar bilmem ne demedim ayrıca mankenlik demek açık poz vermek demek mi? +, + ne kadar kapalı olsandan onu hilelerle istenen şekle getirebildiklerini sizde gayet iyi biliyorsunuz.
4. sü bir başka beyinde tekrar kopyalamayı önleyecek şeyi yapar (YILMAZ!!!)
5.si size siz bütüüüün bu olanlardan sorumlusunuz diyen olmadı. üstünüze neden alınıyorsunuz ki?
6.sı Hayatta soluk almayı bile inceden inceye deşersen ondada istekler çıkar...
Geniş düşünülecek yerde dar; Dar düşünülecek yerde geniş düşünmeyelim... bimukabele.....DAr düşünmemek lazım

Biz burda çocuk avutmuyoruz. Gerçekçi olduğumuz için burda sağlam dostluklarımız var... Dostumuzun yüzüne gülüp arkasından kötü konuşmuyoruz. Neyse ne: Açık ve öz konşuyoruz.

Farzedinki çocuğuz ee nolcak? yaş küçük diye es mi geçilecek?+ o düşünceler çocukca bidüşünce değil arkadaş nacizhane bi istekde bulunmuş bunu bu kadar basite ingirgemeniz Çok ama ÇOOK ÇİRKİN

biz burda gerçekçi davranmıyor muyuz? siz sağlamsınızda biz sağlam değilmiz? dostum diyip arkasından konuşan kim? ya bırakın duygusuzda kişilere söylenen lafları genelleme yapıyorum ben tanıdık tanımadık kimseye laf söyletmiyorum siz ne diyosunuz yahu????hem bu sizli bizli ayrım niye? duygusuzda bu sınıf ayrımı varmıydı yeni mi icat edildi? bi yanlışımız varsa doğru düzgün trip yapmak yerine dobra dobra söylemek yerine bu tavır enstantenesi niye? neyse ne değil bi şeyi söyleyip NEyyse diyip hiçe saymak yakışık almaz eteğindeki taşları dökde bilelim!

demek benim yakıştırıp yakıştırmamam önemli değil! bırak yönetimden biri olmayı admin olmayı bir duygusuz.com üyesine yakışmayan cvp bu!neyse pardon senin umrunda değildi boşa söylüyorum bravo sana gerçekten! :A:
düşüncelerimin sonuna kadar arkasındayım.Saçma olmadığının sende bilincindesin ya...
UZUN UZUN DÜŞÜNMESİ GEREKEN BEN DEÄžİLİM SİZSİNİZ
hem diyelim ki; saçma bi görüş paylaşıyorum sen gibi milleti küçümser aşalayıcı bi eda sergilemiyorum.
''YILAN KENDİ EÄžRİSİN BİLMEZ Şii DEVE BOYNUN EÄžRİ DER'' seninkide o hesap önce bi kendi görüş ve düşüncelerini irdele sonra başkalarının görüşüne müdahelede bulunursunuzzzzz!

Ara
PaPaTYa_PReNSeS
özür çok tıklayınca... Smile
Ara
MorciveT
Şule bu kadar olayı büyüteceğini bilsem hiç ama hiç konuşmazdım ve seninle polemiğe girmeyeceğim. Sen kendin tartışmak istiyorsan buyur devam edebilirsin. Ben nasıl davranmam gerektiğini emin ol çok iyi biliyorum. Duygusuz'da hep bu şekil tartışmalar yüzünden bir çok üye rahatsız oldu... Bu konu daha önce de konuşulmuştu.

Bizim site yönetimi olarak resimlerin çalınmasında yapacağımız hiç birşey yok ve Kişisel resim bölümünde bilmiyorum okumadığın için bu şekil cevaplar yazmışsın, resim koyan üyelerin resimleri ile hiçbir sorumluluğu üstlenmediğimizi bildirdik.

Bu da Linki : http://www.duygusuz.com/forum/showthread...28438.html

1. si resimlerini o kadar koyan insan var, onlara kötülük yapılmıyor size mi yapılacak ?
2. si bizim gibi aile sitelerinde bu adamların ne işleri var ?
3. sü kötü niyetli olan adam emin olun, mankenleri tercih ederler...
4. sü İnternet aleminde kimse resim çalınmasını engelleyemez.
5. si resim koyma gibi bir zorunluluğunuz yok.
6. sı bu konunun istek ile alakası nedir onu anlayamadım. Bizden ne istiyorsunuz. Teselli mi ?

İlk cevaplarım bu oldu, bu konuyu bu kadar tartışmacı ve bilmişlik yapacak kadar, yoğurmana ne gerek vardı anlamış değilim. Gereken cevap verildi, olumsuzluk dolaylı olarak anlatıldı ama sen hala, yok mankenler mi açık giyiniyor yok bunlar böyle mi... Anlamıyorum seni, biraz benim ne demek istediklerimi anlamanı umuyorum... Mecazı Mürsel denen birşey vardır, bu kadar yorum yapıyorsun madem, bazı edebi sanatları da bilmeni isterim.

Bu konuyu burda kapatıyorum. Yok benim amacım başka ben seninle tartışmak istiyorum diyorsan, benimle özel de tartışabilirsin. Tarıtışmayı buraya taşımanı istemiyorum.

Tekrar söylüyorum, resimlerin çalınmasını engelleyecek birşey yok.
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
Mesut niye özellikle tartışmak isteyeyim ki?

ben sadece bu klasörde açılan konuyu okudum ve ona görede cevap verdim
cevap veriş tarzını eleştirdim ve düşüncelerimi beyan ettim cevap tarzını neden eleştirdiğimide anladın valla böyle olacağını bilseydim inan bende tek kelime etmezdim farklı düşündüm seni bire bir tanımıyorum ama uzakdanda az çok biliyor,bi arkadaş olarak çok seviyorum bende buna güvenerek ilk yorumu öyle yaptım.Senden herhangi biri değilsin ki Mesut başka biri bu denli konuşmuş olsaydı hiç takmazdım bile. Sana özel bir iki laf söylüyorsam ki bu eleştiride olsa önemsendiğin samimiyetine güvendiğim içindi

bende ilk yazdığın konuya;
1. si olmaz diye birşey yok.Ona yapılmazda öbürüne yapılabilir
2. si bunu ona değil o adamlara soracaksınız
3. sü bu kadar emin konuşmayın. Belki mankenlere taş çıkaracak nitelikde biri ?
hem sapıklık sınır tanımıyo küçük sabiler bile teşhir edilebiliyor[
4. sü insan beyni sınır tanımaz.İstenilen istendiği zaman yapılabilir(engelleyen çokk)
5. si zorunluluk olmayabilir ama gönül istiyo işde. Sevdikleri kendi varlığından bi'haber yaşamasın istiyor
6. sı bu konuyu enine boyuna uzunnnnn uzadıya düşündüğünüz taktirde istekle çok alakası olduğunu görecek, sizden ne sitediğini anlamanız uzun sürmeyecektir. EMİNİM!
bu cevaı vermiştim

mankenlere taşçıkaracak nitelikde derken şu sözüne karşılık söylemiştim

3. sü kötü niyetli olan adam emin olun, mankenleri tercih ederler...
işin mankenlikle alakası olmadığını küçük bebeklerin bile teşhir edildiğini söylemiştim

[edebiyatım iiyidir bu arada sanatları gayetiyi bilirim Wink)

ama herneyse ne anlamadığını söylemişsin KEŞKE ANLASAYDIN Mesut walla
beni yanlış anlamamış olsaydında ne demek istediğimi anlamış olsaydın

kalp kırıklığı yaratacak bi davranışım olduysa özür diliyorum Hakkını helal et kardeşim

sitedeki diğer üyelerimizde sunduğum görüşlerden rahatsız olmuşlarsa eğer onlarda kusura bakmasınlar

Polemik yaratmak gibi bi gayem yok.olmadı olmazda sadece samimiyetine güvendiğim için bu denli konuşma haddinde bulundum. Duygusuzu seviyor buranın ilerlemesi için bişiler düşünme zahmetinde bulunuyor görüşlerimi belirtiyorsam eğer Doğru yada yanlış bunun adı polemik olmamalıydı bence
saygılar....
Ara
Masal_yuzLu
ORÇUN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Elektirik Benim Işim Admin Hemen Soyle Elektirik Verim Foruma Nede Olsa Baba Meslegi

:yikildim: :yikildim: Big Grin

Kafasına koayan adam nerde olsa çalar Big Grin
İstersen sanayi hattı çek buraya Smile

bu arada elektrik yerine biz muska yapalım bir güzel okutalım bence kimse çalmaz artık Big Grin
Ara
MorciveT
Tamam canım, ben uzatmıyorum konuyu.

İlk mesajımda olduğu gibi dolaylı yollardan olumsuz olduğunu söylemiştim. Şimdide olumsuzdur.
Ara
#$3R$3RI#
evet MorCivert güzel bir konuya deyınmıs İnt ortamında Resım calmak keSinlikle engellenemezzzzzzzz sag tus kılıtlrsın o olur ancak klavyede Prıntscreen dıe bı tus war once onun kaldırılması lazım.... Artı resım calan okadar program warken bu tusa gerek bıle duymazsınız... bilginizeTongue
Ara
iLLeth.!
abijim engellense bile print screen sys rq tusuyla resmi çekip duzenleyip yine

alabilirler yani hiç kaçarı yoqqqqBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin bilmeme anlata bildimmiBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:
Ara
#$3R$3RI#
sen bir oncekı msjı okumadın galıba Big GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Resimler b?l?m? i?in cmblgc1907 3 566 09-09-2006, Saat: 10:53 PM
Son Yorum: Leader

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 11:24 AM