:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
resimler çalınmasın
dj_cansel53
ya hani şimdi kullanıcı resmi olarak bazı arkadaşlar kendi resimlerini koyuyo ve bide kişisel resimler oralardan resimleri kolaylıkla çalıyolar ben sırf resimler çalınıyo diye resim kymak istemiyom çünkü çalınıyo çalınmasa koyarım walla çalınır kötü amaçla kullanılır diye korkuypom
Ara
MorciveT
1. si resimlerini o kadar koyan insan var, onlara kötülük yapılmıyor size mi yapılacak ?
2. si bizim gibi aile sitelerinde bu adamların ne işleri var ?
3. sü kötü niyetli olan adam emin olun, mankenleri tercih ederler...
4. sü İnternet aleminde kimse resim çalınmasını engelleyemez.
5. si resim koyma gibi bir zorunluluğunuz yok.
6. sı bu konunun istek ile alakası nedir onu anlayamadım. Bizden ne istiyorsunuz. Teselli mi ?
Ara
PCKoPaT
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:1. si resimlerini o kadar koyan insan var, onlara kötülük yapılmıyor size mi yapılacak ?
6. sı bu konunun istek ile alakası nedir onu anlayamadım. Bizden ne istiyorsunuz. Teselli mi ?
ßrawo aßi 10 numara Cwp!!! Smile
Âh be.
Ara
Leader
Foruma elektrik verin, çalmaya çalışanlar çarpılsın Big Grin
MorciveT
SmileSmile Ben ara sıra çalıom Smile geri yerine koyuyom... Arada ben de gitmiim Smile
Ara
djseninim
hırsızlarBig GrinBig Grin
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:1. si resimlerini o kadar koyan insan var, onlara kötülük yapılmıyor size mi yapılacak ?

1. si olmaz diye birşey yok.Ona yapılmazda öbürüne yapılabilir
2. si bunu ona değil o adamlara soracaksınız
3. sü bu kadar emin konuşmayın. Belki mankenlere taş çıkaracak nitelikde biri ?
hem sapıklık sınır tanımıyo küçük sabiler bile teşhir edilebiliyor
4. sü insan beyni sınır tanımaz.İstenilen istendiği zaman yapılabilir(engelleyen çokk)
5. si zorunluluk olmayabilir ama gönül istiyo işde. Sevdikleri kendi varlığından bi'haber yaşamasın istiyor
6. sı bu konuyu enine boyuna uzunnnnn uzadıya düşündüğünüz taktirde istekle çok alakası olduğunu görecek, sizden ne sitediğini anlamanız uzun sürmeyecektir. EMİNİM!
teselli vermeseniz bile acizhane isteğe daha güzEL bir cevap verilebilirsiniz ki; siz bu sitenin yetkililerindensiniz sizden istenmeyecek de kimden istenecek söyler misiniz ????
Diyelim ki teselli bekleniyor sizden verseniz nolcak? insan içini ferahlatmak bu kadar mı zor geliyor
siz ki sitemizin yardım sever yetkililerindensiniz size bu cevabı hiç ama hiç yakıştıramadım
sevgiler...

[b]konuyu açan arkadaşım bence Çok güzEL bi noktaya dikkat çekmişsin
er yada geç anlaşılması ümidiyle..
TEŞEKKÜRLER![b]
Ara
djseninim
papatya_prenses sana %100 katılıyorum
Ara
ORÇUN
Elektirik Benim Işim Admin Hemen Soyle Elektirik Verim Foruma Nede Olsa Baba Meslegi
Ara
MorciveT
1.si Ozaman resmi koyma !
2.si Hayal perest mi gözüküyorum ordan ?
3.sü Mankenlere taş çıkaranlar olsa bile, açık poz veren arkadaşlarımız yok burda, dürüst ve namuslu arkadaşlara sahibiz çok şükür...
4.sü Bir beyin kopyalanmayı önleyecek şeyi yaparsa diger beyinde kopyalayacak şeyi yapar...
5.si İnsan kendi yaptıklarından sorumludur...Benim sorumluluğum değil...
6.sı Hayatta soluk almayı bile inceden inceye deşersen ondada istekler çıkar...
Geniş düşünülecek yerde dar; Dar düşünülecek yerde geniş düşünmeyelim...

Biz burda çocuk avutmuyoruz. Gerçekçi olduğumuz için burda sağlam dostluklarımız var... Dostumuzun yüzüne gülüp arkasından kötü konuşmuyoruz. Neyse ne: Açık ve öz konşuyoruz.

Sizin yakıştırıp yakıştırmamanız sorun değil, siz verdiğim cevapları enine boyuna uzun uzadıya düşünseniz verdiğiniz cevapların çok saçma olduğunu düşünebilirdiniz...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Resimler b?l?m? i?in cmblgc1907 3 563 09-09-2006, Saat: 10:53 PM
Son Yorum: Leader

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 05:49 PM