:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
heyyyy
PCKoPaT
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İnşallah olursun canım benim, insan istedikten sonra herşeyi yapabilir. Vezir de olur rezil de...
waLLa ßen ßu gidiShLe ReSiL oLcam aßi Big Grin edeßiat hoCam sösLü notumu kırdı Seßeß ne ßiLion mu? yaSıLıLarda "v" yerine "w", "z" yerine "S" kuLLanyom die... :'( :'(
Âh be.
Ara
EndLess
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Beni yanlış anlamışsın. Bir insanın fikirlerine göre yaşanmasını kastetmedim. Okul hayatında hocaların sana bişiler öğrettiğinde onların fikirlerine göremi yaşıyorsun, yoksa hayatında öğretilenleri bir araç olarak mı kullanıyosun... Umarım anlamışsındır.

evet pardon ben senı yanlıs anlamısım kusura bakma

bıde su varkı ben hayatımı hoocakların ögrettıgı seylere göre degıl deneme yanılma yoluyla yasarım nıye dıyecek olursan bana bu zamana kadar hocaların ögrettıklerını zannettıklerı seylerın aslında yanlıs oldugunu gördum defalarca ve artık tecrube edınıyosun bı yerden sonra hayatı ne kadar cok yanlıs yaptıysan bı dahakı sefere dogru yapma oranın artıyo

bu sadece benım fıkrım
Ara
MorciveT
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:waLLa ßen ßu gidiShLe ReSiL oLcam aßi Big Grin edeßiat hoCam sösLü notumu kırdı Seßeß ne ßiLion mu? yaSıLıLarda "v" yerine "w", "z" yerine "S" kuLLanyom die... :'( :'(

O zaman bol bol vurgulayarak kitap oku ve internette arkadaşların ile konuşurken yazımlarına dikkat et. 1 haftaya kalmaz kendini düzeltirsin. Smile
Ara
MorciveT
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet pardon ben senı yanlıs anlamısım kusura bakma

bıde su varkı ben hayatımı hoocakların ögrettıgı seylere göre degıl deneme yanılma yoluyla yasarım nıye dıyecek olursan bana bu zamana kadar hocaların ögrettıklerını zannettıklerı seylerın aslında yanlıs oldugunu gördum defalarca ve artık tecrube edınıyosun bı yerden sonra hayatı ne kadar cok yanlıs yaptıysan bı dahakı sefere dogru yapma oranın artıyo

bu sadece benım fıkrım

Bak yine yanlış anladın Smile Hocaları ben sana sadece örnek olsun, anlatmak istediğimi nitelendirmek için söyledim Smile

Tabiki insan etrafındaki kişilerin hatalarını görerek ve kendi hataları görerek öğrenir. Bu farklı bir konu.
Ara
EndLess
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bak yine yanlış anladın Smile Hocaları ben sana sadece örnek olsun, anlatmak istediğimi nitelendirmek için söyledim Smile

Tabiki insan etrafındaki kişilerin hatalarını görerek ve kendi hataları görerek öğrenir. Bu farklı bir konu.

abı bız senle hep farkı seylerı anlıyoz yaa sen benım dedıgımı yanlıs anlıyon yada ben senın dedıgını kusura bakma Confusedmiley17:
Ara
PCKoPaT
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:O zaman bol bol vurgulayarak kitap oku ve internette arkadaşların ile konuşurken yazımlarına dikkat et. 1 haftaya kalmaz kendini düzeltirsin. Smile
Taamm aßi ßugünden Sora yaSım yannıShı yaparSam uyarın ßeni Big Grin
Âh be.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Heyyyy Ben Geldimmm BULUT 26 1,182 01-02-2008, Saat: 07:38 PM
Son Yorum: €BeRimSin
  heyyyy burak 14 1,069 01-23-2007, Saat: 05:42 PM
Son Yorum: tatlı_cadı

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 09:08 AM