:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
heyyyy
ciklet.manileri
hayatbu kadar sıkıcı olmak zorunda mı:?
Ara
MorciveT
Hangi anlamda ama, maddi yönden mi manevi yönden mi... Biraz çarsan konun hakkında yorum yapabilirim.
Ara
PCKoPaT
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hangi anlamda ama, maddi yönden mi manevi yönden mi... Biraz çarsan konun hakkında yorum yapabilirim.
AçarSan demek iStedin heraLde aßi Smile

ßu arada ßence SıkıCı deiL... tek ÇöZüm hiç ßiShei takmıCan... ßenim gißi oLCan Big Grin
Âh be.
Ara
MorciveT
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:AçarSan demek iStedin heraLde aßi Smile

ßu arada ßence SıkıCı deiL... tek ÇöZüm hiç ßiShei takmıCan... ßenim gißi oLCan Big Grin

Evet öyle demek istedim canım.

Hayat sıkıcıdır, olmaz olur mu; ama sıkıcılığı bir amaç uğruna yaparsan onu sıkıcılıktan haza dönüştürebilirsin.. Bunu da her insan yapamaz. Birilerinin konuşması, birşeyleri anlatması lazım ki kafasında bazı şeyleri şekillendirebilsin.
Ara
PCKoPaT
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Evet öyle demek istedim canım.

Hayat sıkıcıdır, olmaz olur mu; ama sıkıcılığı bir amaç uğruna yaparsan onu sıkıcılıktan haza dönüştürebilirsin.. Bunu da her insan yapamaz. Birilerinin konuşması, birşeyleri anlatması lazım ki kafasında bazı şeyleri şekillendirebilsin.
aßi ne güSeL konuShyon yaw Big Grin Senin edeßiat ßaya iiiydi heraLde LiSedeyken Big Grin
Âh be.
Ara
MorciveT
Kız Allah mı söyletti Big Grin Edebiyat öğretmeni olcam kısmetse.
Ara
PCKoPaT
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kız Allah mı söyletti Big Grin Edebiyat öğretmeni olcam kısmetse.
hea yha aLLah söLetmeSe ߀n SöLeyeßiLir miyim Big Grin ßu arada ߀nde €deßiat ßöLümü iStiom ßiLyon mu Smile
Âh be.
Ara
EndLess
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Evet öyle demek istedim canım.

evet gercekten guzel seyler söledın ama bıseylerı sana bırılerı anlatırsa ve sen o seylere gore hayatını yasarsan o zaman senın yasadıgın hayatın ne anlamı varkı cunku sonucta senın hayatına baskaları fıkırlerıyle yon verıyor..

bence hayat sıkıcı ama mesutunda dedıgı gıbı hayatı zevk alınacak hale getımek senın elınde bunuda nasıl yapacagın kendı fıkırlerınde ve beynınde saklı zaten ..............
Ara
MorciveT
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hea yha aLLah söLetmeSe ߀n SöLeyeßiLir miyim Big Grin ßu arada ߀nde €deßiat ßöLümü iStiom ßiLyon mu Smile

İnşallah olursun canım benim, insan istedikten sonra herşeyi yapabilir. Vezir de olur rezil de...
Ara
MorciveT
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet gercekten guzel seyler söledın ama bıseylerı sana bırılerı anlatırsa ve sen o seylere gore hayatını yasarsan o zaman senın yasadıgın hayatın ne anlamı varkı cunku sonucta senın hayatına baskaları fıkırlerıyle yon verıyor..

bence hayat sıkıcı ama mesutunda dedıgı gıbı hayatı zevk alınacak hale getımek senın elınde bunuda nasıl yapacagın kendı fıkırlerınde ve beynınde saklı zaten ..............

Beni yanlış anlamışsın. Bir insanın fikirlerine göre yaşanmasını kastetmedim. Okul hayatında hocaların sana bişiler öğrettiğinde onların fikirlerine göremi yaşıyorsun, yoksa hayatında öğretilenleri bir araç olarak mı kullanıyosun... Umarım anlamışsındır.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Heyyyy Ben Geldimmm BULUT 26 1,182 01-02-2008, Saat: 07:38 PM
Son Yorum: €BeRimSin
  heyyyy burak 14 1,069 01-23-2007, Saat: 05:42 PM
Son Yorum: tatlı_cadı

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 01:51 PM