:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu Aşk Sadece çikmaz Bi Sokakti
ÇiLeK
ask02ot2.jpg

Bizim de bir ayrılık vaktimiz varmış zamanını hiç hesaba katmadığımız.Yıllara yaydığımız aşkı, nasıl da hunharca harcamışız meğer.
Nasıl da tüketmişiz elimizde, avucumuzda ve yüreğimizdeki tüm bozuklukları,
Artık harcayacak kuruş kalmamış…
Zaman hesap yapma zamanı değil sevgili!
”Koy yüreğini ortaya, iç hesaplaşma yap” demiyorum artık sana.
Kimin ne kadar çok sevdiğinin de önemi yok artık
“Riyasız, yalansız, çıkarsız, yarınsız” diye başlanılan aşkın “hiç kimseydin” diyerek kapatılması koyuyor insana…
Şimdi avucumu açıyorum ve bir damlacık sevgi bulamıyorum, avunacak
“Kim daha çok sevdi?” diyorsun ısrarla
Bitmiş bir aşkın hesabını yapmak, yakışıyor mu bize?

İllaki istiyorsan sevgimizin derecesini iyi dinle o zaman beni

Benim aşkım bir okyanus;
Seninse ;Elini suya batırdığında, parmağının ucundan süzülüp düşen su damlasıydı…

Bu aşk sadece bir çıkmaz sokaktı....
Ara
eRCi
6f2717e610.jpg

Teşekkürler Çilek Yüreğine Sağlık...
ALBAY_CAT
emeğine sağlık..
Ara
ÇiLeK
Tşk Ederim Erci Hep Mutlu Ol..
Tşkler Albay Cat..
Ara
lazmurat
bir numarasinnnn
Ara
AsLı
Kimin ne kadar çok sevdiğinin de önemi yok artık
“Riyasız, yalansız, çıkarsız, yarınsız” diye başlanılan aşkın “hiç kimseydin” diyerek kapatılması koyuyor insana…hemde ne cok...

yüregine saglık ÇİLEK..
Ara
cadım_
cok guzel yaa tskler
Ara
ROSE
Dünyada ne günler,yaşadım gördüm
Bir bahar gibiydim,kışlara döndüm
Artık her arzumu,kalbime gömdüm
Hayat sen ne çabuk harcadın beni

Gürültülü bir yağmur sonrası çiziliyor penceremin buğusunda yol alan damlalarla. Her biri başka yöne çekiyor yüreğimin ezikliğini. Doğru bildiğim ne varsa bölük pörçük şimdi aklımın aynasında, inandığım ne varsa... Akıyorum bir bulutun narinliğinde ve hiçliğe bütünlüyorum kendimi sessizce.

Gençliği gönlümde bitmez sanırdım
Hayat ben hep seni böyle tanırdım
Çaresi olsaydı ömür alırdım
Hayat neçabuk harcadın beni

Çocuk yüreğimin kıpırtısını hızlandıran ne kadar bayram telaşı varsa başıma taç yapmıştım oysa. Her elma şekeri iştahımı kabartmıştı meyvesinin çürük olduğunu bildiğim halde. Peşinde koşarken yalancı tatların ne zaman düşsem hayallerimin üstüne, annemin süt kokusuna sığınmıştım. Daha büyümeden yüklediler yaşamın sahte yüzlerini omuzlarıma ve mecbur tuttular ömür boyu taşımaya.

Perişan gençliğim üzgün bakıyor
Kalbimi bir korku sarmış yakıyor
Şimdi gözlerimden seller akıyor
Hayat sen ne çabuk harcadın beni

Hiç iyileşmeyecek yaraların müptelasıyım. Bilmediğim yolların yabancı ve yalancı çiçeklerinden hatıra diye sakladım her yangını içimde. Küllerinden tekrar tekrar doğurmaya çalıştım umutsuzca ve aslında olmayan mutluklarımı. Bir yağmura gömdüm isyanlarımı, bir gök gürültüsüne sakladım çığlıklarımı, bir buluta sardım sevdalarımı...

Anne; yoruldum.. Al beni kollarına!..
-----------------------------------------------------------------
Teşekkürler Canım Benim ....Herşeyin o güzel ve canım kadar sevdiğim gönlün kadar olmasını dilerim ..
sen bitanesinWink
her zaman söylüyorum yine de söylerim seni çok seviyorum ben hemde çokkkkkkk Smile
Ara
Qetesh
yüreğine sağlık...
Ara
ROSE
Uzakta Kaldı Sanki Ateşler,
Her Yer Buz, Soğuk...
Bugün Dilimde Var Bir Şarkı,
Adı Oldu Yalnızlık!..
14982824483249e5c9amhr1ma6.jpg
Bir gülüş... Sıcakcık bir gülüştü yüzümde beliren yanındayken... Kötü olsada geçen gün, bir huzur vardı çünkü sen vardın. Bir mutluluktun ufacık... Sen gülerdin, yüzüm gülerdi... Sen gülerdin, içim ısınırdı... Yüzün biraz asılsa, benim içim erirdi, söyleyemezdim. İstemezdim seni birinin ya da bir şeyin üzmesini. Senin yüzünü asan ben olsam, kendime kızardım deli gibi... Mutluluğum, umudumdun... Sana nasıl kıyardım ki!? Bir gülsen yeterdi... Sıcacık!..

Biliyor musun? Üşüyorum şimdi... Gidişinden sonra hiç ısınmadı ellerim. Tebessümler yok oldu yüzümde. Eskisi gibi gülmüyormuşum, öyle diyor tanıyanlar... Her yanım buz, elim, kolum, yüzüm... Nasıl güleyim? Yoksun ki, şöyle bir gülüşle bakmıyorsun ki! Mutluluğuma en büyük sebep olan sen, huzurum olan sen, güzel gülüşlüm sen yoksun ki! Ben şimdi nasıl ama nasıl ısıtayım yüreğimi?.. Üşüyorum... Bir de dilimde yarım, bölükbörçük bir şarkı... Bir yerinde ayrılık, bir yerinde yalnızlık sözleriyle!!! Gerisini zaten hatırlamıyorum, çokta önemli değil... Aklımda dolanan; gidişin, üşümem ve yalnızlığımdan ibaret... Ne varsa bildiğim her şeyin adı oldu yalnızlık... Yalnızlığın tek adı da SEN!..

Biliyor musun? Üşüyorum şimdi... Neden mi?

Yine yalnız bıraktın işte,
Yine sensiz düşüyorum...
Bir kartanesiyim belki ama
Sen yoksan üşüyorum!

Yetmez mi???...
------------------

buda benden olsun canım benim Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sana Sadece Sana... eRCi 5 331 04-13-2022, Saat: 02:53 PM
Son Yorum: wildfang