:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
selamların en güzeli
ibra_HE_m
benim izlenimlerime göre hayat okulundan mezunların buluşma noktası burası
Ara
CharizMaTiq_CoCuq
Siz ne SacmaLamıSsınız ? arkadas bır Soru Sordu Cokda guzeL bırSeydı KuL hakkından BahSedıyoruz Sızce Cok baSıt bırSey mı ? Bence oyLe gormuSsunuz Bunu ne pisikoLojıyLe nede Hayat okuLuyLa bır aLakaSı var Bız bunu konuSuyorSan bıLın kı aLLah korkuSu ıcındır bu papatya Laf OLsun dıye bırSey yazmamıStı guzeL bırSeye deyınmıS sagoLsun ve benımde Ilgımı cektıgı ıcın cevap yazdım ... By Cok bıLmıSLer ...

_KaraDeniz_
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
Papatya'M Smile
a.slm ların en güzELi Wink
kul hakkı mmmm derin mevzuu bi okadarda önemli Çokk öenmli
Kul hakkında bilinmeyen bilinmesi gereken okadar çok şey varki
bi çok insan bilinçsiz bi şekilde kul hakkına giriyor bu yüzdende bilmeden günahkar oluyor.aslında papatyam okadar çok örnek varki hayatta
bi tanesini söyleyeyim. Türbanlı olan vatandaşlarımıza vurulan ket.
umarın anlaşılmıştır
sayıp sayabileceğim bir yığın örnek var ama neyse....
Ara
pptya83
Psikoloji ile yakından bir ilişkiniz var mı ?
değerli kardeşim mesut,sorunu hangi sebeple sorduğunu tam anlayamadım açık bi şekilde sorarsan cevap vermeye çalışırım,nereye takıldın?olay gerçek ve aslında çok uzun ben kısalttığım için duygularımı yanlış anlamış olabilirsin.sadece şunu söyliyeyim HAYATI FARKINDA OLARAK YAŞAMAYA ÇALIŞANLARDANIM....
selam ve muhabbetle..
Ara
pptya83
Arkadaşlar buradan hepinize cevaben yazıyorum.,
öncelikle konuya katılan herkese teşekkür edrim.Kardeşim Charizmatiq gösterdiğin hassasiyet için ayrıca teşekkür ederim.Ama" hayat okulu mezunu "demiş ya arkadaş bana göre çok da yanlış değil.İnsanlar 2 hatta 3 üniversite bitirebilir ama bence önemli olan "hayat okulunu" başarı ile tamamlamaktır.Arkadaş bizi o okuldan mezun saydığına göre başarılı olmuşuz.
Benim yorumumu bu konudaki hassasiyeti olanlar zaten anlayacaklardır.
Gerçekten hocam hakkını helal etmeseydi şimdi ben ne durumda olurdum düşünmek bile istemiyorum HAMDOLSUN ALLAH RAZI OLSUN HELALLİK VERDİ.
Hatta aynı günlerde sınıftaki bir kız arkadaşımdan helallik diledim ve o da tebessümle birlikte helal olsun dedi.Merabalaşıyor ama görüşmüyorduk .Bu olaydan sonra yıllardır süren sıkı bir dosluğumuz var öyleki iki kardeş olduk adeta..
Ara
ro_ber17
papatya abLacım sana bndn hep destek tam destek....
sn ne kadar ii sin öLe... sonunda kadar hakLısın...
kuL hakkı içinde umarım hiç bir insanın basına geLmez en büyük günahLardan biridir...diyecek pek birşey yok...
ALLAH KUL HAKKIYLA KARSIMA GELMEYİN DİYORSA bu konu hakkında söylenecek pek birşey yoktur...gerçekten inancı olan bir kişi asLa yapmaz ve kimse yapmamaLıdır....
Ara
pptya83
papatya abLacım sana bndn hep destek tam destek....
sn ne kadar ii sin öLe... sonunda kadar hakLısın...
kuL hakkı içinde umarım hiç bir insanın basına geLmez en büyük günahLardan biridir...diyecek pek birşey yok...
ALLAH KUL HAKKIYLA KARSIMA GELMEYİN DİYORSA bu konu hakkında söylenecek pek birşey yoktur...gerçekten inancı olan bir kişi asLa yapmaz ve kimse yapmmamalıdır..
Desteğin için teşekkür ederim kardeşim sağol.İnsanın duygularının anlaşılması iyi geliyor.Hayatta her şey gönlünce olsun..
Ara
ro_ber17
saoL abLacım hepimizin.....
Ara
Destina_vbulletin3_import4576
derin bir konu ve uzadıkçada uzar....
yorumlarımıza göre....
ama size katılıyorum.....

diyeceğim....

paptya falı zaten demiş....

İNSANLARI İYİ TANIYIN ,FENA BİLİP KÖTÜLEMEYİN,GEREÄžİNDEN FAZLA ÖVMEYİN...
Ara
pptya83
Yorumun için teşekkür ederim Destina ,senin de hayatta herşey gönlünce olsun..........
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 08:46 AM