:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: selamların en güzeli
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
Selamların en güzeli üzerinize olsun.
Arkadaşlar kul hakkının önemi hakkında neler düşünüyorsunuz?Eminim hepiniz tabii çok önemli diyeceksiniz de,hayatınızdan örnekler verebilir misiniz?
Bazen sizin hakkınıza girilmiş olabilir neler hissettiniz?
Veya siz gerçekten kul hakkı olduğunu düşünüp birisinden helallik dilediniz mi?
kul hakkına bu kadar önem vermek gerekir mi?
düşünceleriniz benim için önemli paylaşırsanız sevinirim..
kuL haKKı cok onemLı kımSe kımSenın hakkını yıyemez aLLah ( c.c ) ne OlurSa oLsun benım karSıma kuL hakkıyLa geLmeyın demıStır bır hadıSı serifinde bence yapıLmamaSı gerekır yaparSada gıdıp heLaLLık ıStemeSı gerekır ....

_Charizmatiq_CoCuq_
ne tuhaf bıyer buraSı haLa çözemedım : )
ho$geldinnnn
BırSey sorabıLırmıyım umarım yardımcı OlurSun sıteye az once uye OLdum su senın »»єη вυуυк αѕкιмм ѕєηѕιη ¢ιмвσмυм«« yazıya benzer bı yazı yazmak ıStıyorum nasıL yapabıLırım yardımcı OlurmuSun ....?
Signatür Ayarlarınız girip oraya istediğin yazıyı yazıp tamam dedikten sonra istediğin yazı sayfanda gözükecektir arkadaşım....
kuL haKKı cok onemLı kımSe kımSenın hakkını yıyemez aLLah ( c.c ) ne OlurSa oLsun benım karSıma kuL hakkıyLa geLmeyın demıStır bır hadıSı serifinde bence yapıLmamaSı gerekır yaparSada gıdıp heLaLLık ıStemeSı gerekır ....

_Charizmatiq_CoCuq_

teşekkürler...........
öyleyse bu dünyada vakit varken helallik almalıyız her zaman .Öbür tarafa gittiğimizde çok geç olacaktır çünkü.

Ben öğrenci iken bir hocam vardı. Bir gün ondan helallik almak istedim.Tabiki hiç kolay gözükmüyordu.Çok iyi hatırlıyorum. Okulun bahçesinde yakalamıştım hocamı .Kafaya koymuştum geç olmadan helallik almalıydım.İnce ince yağmur yağıyordu.
"Hocam dedim .Ben sizin hakkınızda hoş olmayan sözler sarfettim şimdi üzgünüm hakkınızı helal edermisiniz?
hERŞEYE HAZIRDIM NASIL BİR TEPKİ ALACAÄžIMI BİLMİYORDUM.
önce sessizlik,sonra gözlerini kıstı,başını yağan gökyüzüne kaldırdı ve aslaunutmayacağım şu sözleri sarfetti:
YAÄžAN YAÄžMUR TANALERİ KADAR HAKKIM SANA HELAL OLSUN...
çok mutluydum artık.ve aradan geçen birkaç yıl sonra hdeğerli hocamın vefat haberini aldım.Yine ince ince yağmur yağıyordu. Arkasından dua ettim. İçimde buruk bir huzur vardı ben helalliğimi almıştım
Sad Cok üzüLdüm papatya ama Senin adınada Sevındım ya heLaL EtmeSeydı ???
Ben cıkıyorum sıkıLdım buradan : ) yenı uye Oldum zaten umarım bır ara bı sekıLde cevap verırSın Son Soruma aLLaha emanet Ol HoŞÇakaL ... pptya
pptya83 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kuL haKKı cok onemLı kımSe kımSenın hakkını yıyemez aLLah ( c.c ) ne OlurSa oLsun benım karSıma kuL hakkıyLa geLmeyın demıStır bır hadıSı serifinde bence yapıLmamaSı gerekır yaparSada gıdıp heLaLLık ıStemeSı gerekır ....

_Charizmatiq_CoCuq_

teşekkürler...........
öyleyse bu dünyada vakit varken helallik almalıyız her zaman .Öbür tarafa gittiğimizde çok geç olacaktır çünkü.

Ben öğrenci iken bir hocam vardı. Bir gün ondan helallik almak istedim.Tabiki hiç kolay gözükmüyordu.Çok iyi hatırlıyorum. Okulun bahçesinde yakalamıştım hocamı .Kafaya koymuştum geç olmadan helallik almalıydım.İnce ince yağmur yağıyordu.
"Hocam dedim .Ben sizin hakkınızda hoş olmayan sözler sarfettim şimdi üzgünüm hakkınızı helal edermisiniz?
hERŞEYE HAZIRDIM NASIL BİR TEPKİ ALACAÄžIMI BİLMİYORDUM.
önce sessizlik,sonra gözlerini kıstı,başını yağan gökyüzüne kaldırdı ve aslaunutmayacağım şu sözleri sarfetti:
YAÄžAN YAÄžMUR TANALERİ KADAR HAKKIM SANA HELAL OLSUN...
çok mutluydum artık.ve aradan geçen birkaç yıl sonra hdeğerli hocamın vefat haberini aldım.Yine ince ince yağmur yağıyordu. Arkasından dua ettim. İçimde buruk bir huzur vardı ben helalliğimi almıştım

Psikoloji ile yakından bir ilişkiniz var mı ?
Sayfalar: 1 2 3 4