:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hayvan Düşmani!
laneth
HAYVAN DÜŞMANI!
Benim bir kuzen var sütkardeşim Smile küçüklüğümüzde yaptığımız yaramazlıkların haddi hesabı yok. Ben yalın ayak kurbağa ile top oynamamızı hiç unutmuyorum. Biraz oynadıktan sonra hayvan sersemleşir kuzeN son hamleyi yapar hayvanının üstüne basar patlatırdı (hayvanın halini düşünün içi dışına çıkmış) Smile
Sonra sinek yakalayıp kanatlarını koparırdık niye? güya örümcek olacakmış.
Kertenkele öldürmek günah değil diye bişey duymuştuk bir piknikte hayvanların neslini tükettik. Doldurduk bir plastik şişeye rahmetlileri verdık ateşe Big Grin canlı canlı ateşe vermedik ölüydüler zaten Smile bunların dışında babannemlerin eski evinde elimizden kurtulan nadir hayvanlardan biri olan fareyle kovalamacadan başka bir şey olmazdı.Bahçede oynarken topraktan solucan çıkarmam kaba biriktirmem ayrı bir iğrençlik
Ama kedi ve köpeklere dokunmazdık severdik ya onları benim kedim vardı o da köpekleri severdi.
ŞİMDİ diyeceksiniz hiç mi vicdan azabı çekmedin 6-7 yaşlarındayız fazla düşünmezdik ve anlamazdık. BİR de küçükken söylerdi büyükler hayvalara ne yaparsan öte dünyada onlarda aynsını sana yapar diye. Aklımız yetmiyordu affet Allahım. Ben Ne yaparım yoksa! suçun yüzde %75 i kuzene aittir SmileSmile o benden 1 yaş büyüktü
Big Grin
Ara
RapKinG
bu ıtıraf sıtelrınde var senın ıtırafın deıl ki ,!
Ara
Tr-laz
kardeş öle olsada çaktırma iştee belki geçmişi buna benziyoedurrrrBig GrinDBig GrinBig GrinWink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ...SESİme hayvan BİLE dayanamadı..... Seyduna 37 2,133 08-02-2008, Saat: 05:57 PM
Son Yorum: DreaMer_x

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 10:05 AM