:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
...SESİme hayvan BİLE dayanamadı.....
Seyduna
Bizim oKUldan iki üç arkadaş aynı evde kalıyolar birgün bizi öğle yemeğine davet ettiler bizde kızlarla tamam geliriz dedik... Neyse Ertesi gün hepberaber evin yolunu tuttuk evde okula yakın biyerlerde kızlar sohbeti koyulaştırdılar benim de canım sıkıldı etrafa bakınıyorum öyle birde baktımki bi evin bahçesinde hindi var bende hindileri çok severim kabarıyolar felanya çok hoşuma gidiyo baktım hindi gulugulugulu die ötmeye başladı benimde cnım sıkılmış bende hindiye gulugulugulu die karşılık verdimSmileSmile (hay nerden çıktı ağzımdan) Neyse kızların hepsi bana döndü saf saf yüzüme bakıyolar tam NE?? diyodumki hindi de bana karşılık vermesiinmi hepsi birden kahkayı bastılar yerlere yatıolar eve gidene kadar üstüme güldüler sofraya oturduk yüzüme bakıp bakıp gülüyolar .....sınıfta bütün gün dalga geçtiler neyse aradan biraz zamn geçti bunlar bizi tekrar çağırdılar yok ben gelmem diyom bidaha oraya yok geleceksin diyolar ..neyse zorla götürdüler o Hindi yine evin bahçesinde ben ağzımı açmıyom tabi kıslar başladılar yine dalga geçmeye neyse gittik eve geri dönerken mecbur yine aynı yerden geçmemis lazım ben hiç sesimi çıkartmıom tabi kıslar nie sus pus oldun feln diolar hadi lütfen yine yap feln diyolar yok yapmam diom ısrar ediolar neyse dedimki ilk önce hepiniz teker teker aynı sesi çıkaracaksınız en son da ben yapacam dediM neyse hepsi teker teker başladı gulugulugulu diee bu sefer ben yerlere yatıom birincisi yaptı hindiden ses yok ikincisi yaptı ses yok 3... 4.. 5... bana sıra geldi bende içimden diom ki onlara ses çıkarmadı banada çıkartmas neyse bende aynı sesi çıkarttım kızlara döndüm BAkın diyodumki hindi ötmesinmi :'(:'(:'( krize girdiler daha dayanamayıp yerlere yattılar ....bende dayanamadım bastım kahkayı neyseee o gün nerdeyse yarımsaat güldük yerimizden kalkamıyoz okulada geç kaldık bi güselde müdürcükten azar işİttik artık oradaN geçince sesimi çıkartmıom hayvan sesimi duyunca anında ötmeye başlıyo onun yüzünden rezil oldum herkese...... adım hindiyle anılıo :'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
Ara
..TuuCe..
huehuhe hay allah yaa takma bisi olmaz Big Grin
Ara
Seyduna
yok takmıom zaten canım beniM başıma böyle salklıklar çok geliyo alıştımSmileSmileSmile
Ara
EndLess
yemın ederım aglıcam sımfdı gulmekten yerlere yattım burda Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
Seyduna
:'(:'(SmileSmileSmile........Zaten siz GÜlün die yazdım yazıyı...
Ara
_AL0n3_
:yikildim::yikildim::yikildim: ayyy koptum resmen yha ...
Ara
_PssmsT_aLoNe_
euheuehuheh :yikildim: oLur ßöyLe $eyLer ark.Lar aRasınDa ßen qünDe Kaç Kez ark.Larıma ReziL oLuoRum ßeLLi deqiL Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
angel16
KISSS İŞTEYİM KOPTUM GÜLMEKTEN ARKADAŞLAR BANA BAKIYO NOLDU DİYE SÜPERMİŞ YAFFFSmile:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
Seyduna
.....::: ay SmileSmileSmile söylemiyesin neolduğunu bide onalrada resil olmıyımSmileSmile
Ara
simla
aranızadaki özel bağın sebebi ne acaba merak ettim şimDi boncuğum Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bir Şehir Yakınıma Bile Yaklaşma ... Firari Fırtına 56 3,477 09-30-2008, Saat: 01:08 AM
Son Yorum: Firari Fırtına
  artı ıtıraf edıyorum benım bi sefgılem bıle yog ve artık kendıme güven müven kalmadı sudenaz 40 2,627 07-16-2008, Saat: 08:42 PM
Son Yorum: £mr£
  Hayvan Düşmani! laneth 2 407 09-11-2007, Saat: 09:30 AM
Son Yorum: Tr-laz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 02:41 PM