:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uyuzlukta Son Nokta..
PaPaTYa_PReNSeS
Çok güzEL açıklama getirmiş Evren
Teşekkürler Evren güzEL açılamadan ötürü

Arkadaşlar lütfen gıybet yapmayın!!!
yapıyorsanızda eğer bizleri buna ortak kılmayın

muhattabı olduğunuz kişi hakkında iyi yönlüde konuşsanız kişinin rızası olmazsa eğer oda gıybete girer.hele hele bu denlisine... haydi haydiii o yüzden lütfen....rica ediyorum yapmayın bize yakışmaz...
teşekkürler!
Ara
blue_belial
hey allahım ya Big Grin

butun dertlerım senınkı gıbı olsa keske
nerdeeeeeeeee nerdeeeeee...
djseninim
zevkler ve renkler tarşışılmaz arkadaş sölemek istedi sadece
Ara
:.GöZyAşI.:
çok doğru sana teşekkür edeiorum duygularımızı dile getirdin bu bölümün adı=UYUZ OLUORUM yani uyuz olduklarımızı yazcaz bizde yazdık ne tartışma yarattınız ama yanii aaa
Ara
djseninim
bu konuda sana hak veriyorum bende örnek veriyorum eski sevgilimin yeni sevgilisi bana cnm diyor deliriyorum tabi bilmiyo kıa eski sevgilisi olduğumu eski bile sayılmaz daha ayrılmamıştık:'(:'(
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
iyi devam edin ozaman!
arkadaşım diye hitap ediyoruz birbirimize değil mi?
o yüzden darılamayın lütfen
yaptığınız şeyin yanlış old. bize söylemek düşer
ister uyar kabul edersiniz istersede uymazsınız
biz bize düşen yükümlülüğü yerine getirelimde.....
sizce doğru olabilir ama bence değil

ayrıca ayrıca....bu klasör evet uyuz old. şeyleri dile getirmek için açılmış bir kalsör.Keşke daha başka şeylere uyuz olsanız(ders çalışmayan insanlara uyuz olmak gibi yere çöp atan tüküren insanlara uyuz olmak gibi,kızlara laf atan erkeklere yolda lakayıt bi şekilde dolaşan kzılara uyuz olmak gibi savaş yapan ülkere uyuz olmak gibi,savunmasız el kadar bebelere tecavüz eden insanlara uyuz olmak gibi,işkenceye maruz kalan insanlara,haksızlığa ses çıkarmayan yolsuzluk yapan insanlara uyuz olmak gibi..............)
bilmem anlatabildim mi?
Ara
:.GöZyAşI.:
anlattın biz zaten bunlara uyuz oluorus bn farklı bişeyden bahsediorum sadece uyuz olduğum şeyi yazıp rahatlamak ama insanın rahatlaması tartışmaya dönüştü...
Ara
djseninim
aman aman ortalık karıştı
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
:.GöZyAşI.: Adlı Kullanıcıdan Alıntı:anlattın biz zaten bunlara uyuz oluorus bn farklı bişeyden bahsediorum sadece uyuz olduğum şeyi yazıp rahatlamak ama insanın rahatlaması tartışmaya dönüştü...

güzelim yanlış anladın
darılma gücenme lütfen
ama düşünürsen enine boyuna bana hakvereceğine inanıyorum
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 11:15 PM