:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uyuzlukta Son Nokta..
:.GöZyAşI.:
Bizim Sinifta Bi Kiz Var Ayy Insan Ilk Bakişta Akilli Bişi Saniyo Ama Bi Tanidimi Nefret Edio Kizin Ismi Cansu Bişi Dio Lafini Bitirip Söz Dinlemeden Kulağini Kapatio Salak Nolcak Uyuz Oluorum Kiza Yaa
Ara
..::Berkolog::..
Bende bizim beden öğretmenine çok gıcık oldum ya bügün turnuvalarımız vardı çok kötü maç yönetti hocam yapmayın ya yenildik sayenizde
Ara
Bİrde bizim sınıfta bi çocuk var öyle uyuz ki bizim müdür yardımcısının insafı olmasa okuldan attırıodum imza toplattım ya çocuğu görseniz ya bir isan bu kadar mı yüssüz şımarık olur!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ara
MorciveT
Smile alemsiniz yav Smile bu olaylar anıdır ileriki yaşantınızda size kalacak Smile
Ara
ben gördüm galiba salağı Big Grin
Ara
ZiBiDi_RoMeO
bence sacmalardan secmeler bunlar nie diyceksiniz.. yüzüne soyleyemediginiz şeyleri başkalarnin arkasindan konuşmak bence abes ve iştigaldir..

söz hakkı olmayan biri hakkında bu tarz geyikler sizi kalitesiz kılar...

gereksiz bişiler...

insanlar yasalara uyuz olur..

derslere uyyuz olur .. kimse bişi diyemez yorumlanir ama

kişi kişiye uyuz oluyosa muhatabida olmali...

o kızda sana uyuz oluyodur eminim...

iyi uyuz olmalarBig Grin
Ara
AMİN CÜMLEMİZE:hihi :hihi
Ara
Bi Kere Canm Biz Bunlari Kizin Yüzünede Söledim Ama Ayni Tas Ayni Hamam Napalim Yani Ayrica Bence Derslere Yasalara Sinir Olmak Gibi Doğal Bişi Yok Bence Onlar Artik Eskidi Onlar Abesleşti Yani Ama O Senin Fikrin Karişmiyim Ama Kizi Görsen Dersleri Seversin O Derece Yani
Ara
bu arada emin ol kızı görsen sende gıcık olursun hem bu uyuz oluyorum diye bi konu yani uyuz olduğumuz şeyleri söylüyoruz bn yüzüne de söledim uyuz diye bu arada yanlış anlama gözyaşı ile aynı sınftayız
Ara
ZiBiDi_RoMeO
Big GrinBig GrinBig Grin jojukca:Big Grin ne diyimki bajılarim kardeşlerimBig GrinBig Grin

sinir oluyom Big GrinBig GrinBig Grin uyuz olmam direk dalarimBig Grin:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 08:03 AM