:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sensiz bir hayat istemiyorum..
tatlı_cadı
Bir tek sen varsın herşeyden geriye kalan, bir de senin için gözyaşı döktüğüm gözlerimdeki o derin hüzün…

Bugünlerde herkes biraz sen, ama sen bir o kadar farklısın herkesten. Yürümen,gülmen,konuşman,sevmen… İçinde herşeyi barındıran bir dünyasın sanki, dünyamsın…

Seninle yaşadığım herşey daha bir belirgin şimdi hafızamda Bilmem kaçıncı kez ilk seni seviyorum dediğin anı düşünüyorum.Seni hiç kıramam, üzemem deyişini, gözlerimdeki sevgiyi gördüğündeki o masum, o dinginleşen halini düşünüyorum…

Sana dön demeye cesaretim olsaydı yanımda olurdun belki sadece seni sevdiğim için sevgim için… Oysa ben beni sevdiğin için yanımda olmanı, bu kadar kolay vazgeçememeni isterdim…

Olmadı…

Şimdi belki başkasıylasın… En çok da bu acıtıyor canımı. Artık benim değil ya kiminle olursa olsun diyorum ama engel olamıyorum gözyaşlarıma… Hissediyorum sanki bir başka acıyor kalbim son günlerde, daha bir derinden sızlıyor…

Sığdıramıyorum o kocaman sevgiyi artık kalbime… Arkadaşlarla konuştuk geçende… Hepsinden bir sır gibi sakladığım seni anlattım onlara… Sanal başladı sonra da yalan oldu ama ben onu öyle gerçek sevdimki dedim… Gerçek olan herşeyden daha gerçek sevdim…

Belkide acıdılar halime, bilmiyorum… Ama ben ilk defa acıdım kendime yar. Terkedişinin ardından aylar geçtiği halde unutamayacak kadar çok sevdiğim için kızdım kendime

Kızdım ama hiç birşey değişmedi . Her sabah seni düşünerek uyanıyorum hala, her günüm seninle geçiyor yine…

Sensiz geçen hergün bir kayıp ömrümden. Döneceğin günü bekliyorum Eskisinden bile daha güzel olacak o günler biliyorum.

alıntı
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hayat Kadar Yalan, Ölüm Kadar Gerçektik volki 1 378 04-15-2022, Saat: 12:25 AM
Son Yorum: wildfang
  Artik aldanmak istemiyorum... CeYceYY 3 527 04-14-2022, Saat: 12:28 PM
  Hayat Pencerem... CeYDa HaNDe KeSiM 4 409 04-14-2022, Saat: 12:18 PM
  Yürüyorum Sensiz..! ÇiLeK 6 441 04-13-2022, Saat: 09:57 PM
  **bir Hayat Kayar Ellerinizden** MasaL_perisi 5 434 04-13-2022, Saat: 07:41 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 09:59 PM