:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hayat Pencerem...
CeYDa HaNDe KeSiM
hayatbenvekizim_hayat2bi1.jpg

Pencereden bakıp da göremediğim şeyler vardı!.. Herkes kendi penceresinden bakıyordu ve yalnızca görmek istediklerini görüyordu. Oysa dünya bu kadar, pencerenin sınırları kadar olmamalıydı. Sınırların dışındaki dünya bize ait değil miydi?
Pencerenin büyüklüğü de bize sorulmadan ayarlanmış, bizden yalnızca dışarı bakmamız istenmişti. Görmek isteyip de göremediğimiz gerçekler bizim gerçeklerimiz değildi…
Tek pencereden bakmak da doğru değildi … ama doğru olmayan bunca cevap arasında kim penceresini başkalarıyla paylaşırdı ki….
Benim pencerem…
Uzak bir pencereydi güneş ışıklarına, kar tanelerine, yıldızlara… hiç aydınlanmayan bir karanlıktı o pencereden görünen… Ama her karanlığın ardında bir aydınlık gizlenirdi, biliyordum. Karanlığı yırtarcasına bakmaya devam edecek ve karanlığın içinden aydınlığı çıkaracaktım. Yıllar sonra yıpranmış, bıkmış, belki tükenmiş olsam bile…
Ara
Firari Fırtına
Bu yüreğin sahibi

Bitmez ,
Tükenmez ,
Yorulmaz .

Yani

Bitmemeli
Tükenmemeli
Yorulmamalı

Sevg ...
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
Sevdiklerim Yanimda Olduğu Sürece Kurşun Bile Delemez Bu Ruhumu Saran Kabuğu
Ara
Firari Fırtına
Yanındayız işte ....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hayat Kadar Yalan, Ölüm Kadar Gerçektik volki 1 364 04-15-2022, Saat: 12:25 AM
Son Yorum: wildfang
  **bir Hayat Kayar Ellerinizden** MasaL_perisi 5 425 04-13-2022, Saat: 07:41 AM
  Yorgunum Hayat ,Üzme Beni .. ROSE 11 1,537 04-12-2022, Saat: 06:14 PM
  Ölüm İle Hayat Arasına Çizdiğim Tek Mutluluğumdun eRCi 3 498 04-08-2022, Saat: 12:27 PM
  Küskünüm Sana Hayat MasaL_perisi 8 574 04-08-2022, Saat: 08:02 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 03:24 PM