:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kayıp bu kentin sen tarafı...
CeYDa HaNDe KeSiM
hayatbenvekizim_928886everhurtspic4ffux6lc8.gif
Yazmayacaktım bir daha oysa;kağıdı,kalemi elime almayacaktım güya... Duygularımla boğuştum yıllarca,gururum hakimdi duygularımın açıklığına,zaman kaybıydı anlasamda,ben hep verdim duygularımı zor anlarında başkalarına ama inandı yüreğim bir başka duygunun daha olmadığına...Duygularım şu sıralar serseri... ...Serseri Yürek... Yağmur yağmak için ne seni, ne beni,ne de başkalarını bekler.Sende ıslanmak istersen ne beni,ne de başkalarını...Boşver bekleme. Serseri yüreklere dair...Yalnız dünyama girme ne olur bundan böyle,ya da hiç gitme gece...) İşte ben söyleyemem bunları,işte bundandır söyleyemediklerim ve açılan yaralar,yazılarda boğulurum,tamam yazmamalıyım desem de,atsamda kağıdı,kalemi,ellerim tuşlara basmasa da beynime yazıyorum.Ama ben söyleyemiyorum işte; yüreğimi dökemiyorum cümlelere,döksemde dilime...Ama yağmura inat dinlemek istemediğim şarkıları dinliyorum dillendiremediklerime inat. Anlayacağın,hayat bana yine yalan söyledi yüreğim senden yana;üzgünüm onun adına...Üzgünüm ne olur anla...
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler Ceydam
Güzel yüreğini üzme arkadaşım...Sad
Herşey gönlüncen olsun...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  KAYIP RUH (-Anne..! Bo?versene i?i, sen ruhumu g?rd?n m??) eRCi 3 302 04-05-2022, Saat: 11:09 PM
Son Yorum: wildfang
  Şimdi uzak bir kentin uzak şarkılarındasın .. acemhe 0 285 11-25-2010, Saat: 02:24 AM
Son Yorum: acemhe
  bir gün kayıp gideceksin avuçlarımın arasndan ,elimi hiç tutma.... CeYDa HaNDe KeSiM 0 507 02-16-2010, Saat: 04:01 PM
Son Yorum: CeYDa HaNDe KeSiM
  kayıp ilanın bile yok ... "Artık sevgilim değilsin" acemhe 0 291 12-06-2009, Saat: 05:30 PM
Son Yorum: acemhe
  Sensiz Esaretimde Kayıp Mektup duygusuzmelek 0 319 10-05-2009, Saat: 05:53 PM
Son Yorum: duygusuzmelek

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 02:15 PM