:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İşte Hayat , Ne Acı
Firari Fırtına
fb671a5b93.gif

Ağlayanın halinden Gülen anlamaz , Tok acın halini bilmez gibi vs... vs ... söylene çok anlamlı cümleler hayatımızın her alanında karşımıza çıkmışdır . Ne varki bu cümleleri ne kadar anladık tartışılır .

Ya ağlayan olsaydık ? İşte o zaman durum değişirdi ve o söylenen cümleleri en güzel biz anlardık . Yokmu sanki aramızda ağlayan , vardır var . İşte ben .. İşte sen .. İşte o ....

Bu beklemek niyedir , ağlayana teselli verdikmi ? Aç bir insanımızı doyurabildikmi ? Ne yaptık Allah aşkına , Hiç birşey ....

Bu ve buna benzer duyarsızlıklar ve umursamazcasına yaşam 2007 yılının moda yaşamı haline gelmiş , Bir kalkıp daha utanmadan vayy seçimler , vay Cumhurbaşkanı , vay villalar , vayy fenerbahçe , vayy galatasaray ..

Hepsinin karnı ağrısın .. Nerde İnsanlık .....

Sevg ...

Yazan : Firari Fırtına
Firari Fırtına
fb671a5b93.gif

AÄžAÇ BİLE UTANIYORDUR BU DURUMDA ,YA İNSANLAR !!!!

.
€BeRimSin
O zaman ne yapalım Acı hayata Veda Edelim keyfimize Bakalım... EyvallaH deyip Gülelim..
Uçurumun Kenarında dahi olsak Gül diyen sen değil misin ha fırtına.. SmileSmile

Yüreğine Sağlık... Teşekkürler...
Firari Fırtına
Sevgili Hasan ....

Alıntı:
Her Zaman Mutluluğun Doruğundayken Gülmüyorum.
Bazen Sırf Hayata Gıcıklık Olsun Diye
Uçurumun Kenarındayken Bile Gülüyorum.

Bu gülümsemeler bile bir adımın arkasından gelen mutlulukdur . Neye hayatın acımasz olanına . Çünkü hayat o povisyonda senin gülmeni değil , yalvarmanı bekler ..

Çok bekler ...

Sevg ...
ZeNiTH
[FONT=’Times New Roman’]Dünyayı Bir film olarak düşünürsek , Yaşadığımız hayatta bize verilen rol olsun .. Bu film de bize verieln rol ağlamak olsun veya gülmek olsun .. Hepimizin rolü farklı bu hayatta .. Allah - ü Teala Hepimize Bi Soru Sordu .. Ve Hepimizin Sorusu da Farklı .. Filmdeki Rollerimiz gibi işte ..[/FONT]
[FONT=’Times New Roman’]Ama bu soruyu çözemeyince başka soruya geçemiyoz .. Ne yapıp edip o soruyu çzmemiz lazım .. Ama ağlayarak , ama gülerek ..[/FONT]
[FONT=’Times New Roman’]Rolümüzde öyle ..[/FONT]
[FONT=’Times New Roman’]Bize verilen rol bitinceye kadar oynamak zorundayız .. Senaryoda gülmekte var ağlamakta var ..[/FONT]
[FONT=’Times New Roman’]Tek çaremiz rolümüzü sevmek , severek oynamak ..[/FONT]
[FONT=’Times New Roman’]O rolde oynamak veya soruyu çözmek bize zevk vermeli ..[/FONT]
Ben oynamam bu oyunu diyemiyoruz , o oyunu sevmeliyiz , sevmek zorundayız ..

Teşekkürler Fırtına Coşuyon Bugün ..
melekler_şehri
çok güzel bir paylaşım evet maalesef etrafımızda bizim mutsuzluklarımızla mutlu olan insanlar var yada mutlu olduklarını sanan insanlar
eline sağlık
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
işde buna ktılıyorum
evet karınları ağrıyasıcalar...
teşekkürler
güzEL konu...
Ara
Firari Fırtına
ZeNiTH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
[FONT=’Times New Roman’]Dünyayı Bir film olarak düşünürsek , Yaşadığımız hayatta bize verilen rol olsun .. Bu film de bize verieln rol ağlamak olsun veya gülmek olsun .. Hepimizin rolü farklı bu hayatta .. Allah - ü Teala Hepimize Bi Soru Sordu .. Ve Hepimizin Sorusu da Farklı .. Filmdeki Rollerimiz gibi işte ..[/FONT]

[FONT=’Times New Roman’]Ama bu soruyu çözemeyince başka soruya geçemiyoz .. Ne yapıp edip o soruyu çzmemiz lazım .. Ama ağlayarak , ama gülerek ..[/FONT]
[FONT=’Times New Roman’]Rolümüzde öyle ..[/FONT]
[FONT=’Times New Roman’]Bize verilen rol bitinceye kadar oynamak zorundayız .. Senaryoda gülmekte var ağlamakta var ..[/FONT]
[FONT=’Times New Roman’]Tek çaremiz rolümüzü sevmek , severek oynamak ..[/FONT]
[FONT=’Times New Roman’]O rolde oynamak veya soruyu çözmek bize zevk vermeli ..[/FONT]
Ben oynamam bu oyunu diyemiyoruz , o oyunu sevmeliyiz , sevmek zorundayız ..

Teşekkürler Fırtına Coşuyon Bugün ..

O rolün hakkını vermek lazım ... Çok teşekkürler ....

Sevg ...
Firari Fırtına
melekler_şehri Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok güzel bir paylaşım evet maalesef etrafımızda bizim mutsuzluklarımızla mutlu olan insanlar var yada mutlu olduklarını sanan insanlar
eline sağlık

Çok teşekkürler .. Konular es geçilmediği müddetce anlam kazanır ..

Sevg ...
Firari Fırtına
PaPaTYa_PReNSeS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:işde buna ktılıyorum
evet karınları ağrıyasıcalar...
teşekkürler
güzEL konu...

Papatya yüreklim seni burda görmek çok güzel ...

Teşekkürler ...

Sevg ...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hayat... ZeNiTH 6 851 04-14-2022, Saat: 07:39 AM
Son Yorum: wildfang
  İşte Gidiyorum ..... Firari Fırtına 17 1,001 04-11-2022, Saat: 01:18 AM
  Hayat Yine Bana Yalan Söyledi Firari Fırtına 23 1,614 04-10-2022, Saat: 02:45 AM
  hayat bize mutlu olmak hakk?n? tan?mad? bilgeis 2 527 04-07-2022, Saat: 11:03 AM
  Manuel Hayat ... !!! Firari Fırtına 9 881 08-16-2008, Saat: 07:11 PM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 07:55 AM