:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arkadaşa Mektup
tuti
Ey benim candan ci?erden, tuzdan biberden sevgili ?ok ne?eli, hal hat?r kahve ortas? kelebek yumurtas?, k?zlar?n hastas? arkada??m merhaba!...

Sar?l?p saklad???m g?l suyu ?i?esinden, kalbimin en derin k??esinden, alemin ne?esinden benden uzak g?zlerinden ?perim. Hal hat?rdan birka? sat?r yazmas? bizden, okumas? ve g?lmesi senden.

Arkada??m, nas?ls?n iyimisin? iyi ve ne?eli olman?, seni ve beni, k?zlardaki bedeni, gemideki yelkeni, d?nyada olup biteni, asker oca??nda sevda ?ekeni, canl? cans?z kara sevday?, da??, ta??, k?ydeki kaz?, havadaki y?ld?z?, sand?ktaki bezi, duvardaki saz?, raydaki treni, arabadaki freni yaratan Y?ce Allah'tan dilerim. Senden beni soracak olursa can?m sa?d?r.

Kap?lm???m d?nya kervan?na mutlaka gidece?im k?zlar?n yan?n?, arkada? ben burda ?yle bir derde d??t?m ki sorma! En b?y?k doktara ??kt?m. Bana ?u re?eteyi yazd?. Ben bu ilac? burada bulamad?m sen bulursan g?nder...

25 m?s?r dar?s?, 75 tekel biras?, 30 yumurta sar?s?, 3 ?i?e konyak, 5 tane manyak elma gibi yanak, kiraz gibi dudak, karpuz gibi kal?a, 5 kilo sal?a, 1 kilo tuz, 3 kilo muz, 15 tane buz, 18 ya??nda ?p?lmemi? bir k?z... Bunlar?n hepsini bir f?nd?k kabu?una doldur 25 g?n kaynat, 30 g?n oynat, 15 g?n sa?ut, 7 g?n kar??t?r ve acele ?u adrese g?nder:

Gitti gelmez t?meni, da??ld? toplanmaz tugay?, deliler olay?, ?of?rler tak?m berdu?lar mangas?....

Bu adreste bulamazsan, ikinci adrese g?nder:

?ocuklarda yar????, caddelerde bar????, aralarda ortamc?, k?yde bek?i, evde d??ek?i..

(Al?nt?d?r).
Ara
tugba
hi hi hii sağol yaaaaBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Köyden Kaçan Kızdan Anasına Mektup tuti 10 601 04-15-2022, Saat: 02:28 AM
Son Yorum: wildfang
  Tanrıya Mektup tuti 6 555 04-14-2022, Saat: 12:08 AM
  bir duvarcı ustasının şantiyede yazdığı mektup Qetesh 3 507 04-07-2022, Saat: 07:46 PM
  Ingilizce Mektup kanatsı@z--meleq 1 587 12-12-2008, Saat: 12:20 AM
Son Yorum: Cimbomluu
  Müdürün Weliye Yazdığı Mektup kanatsı@z--meleq 3 772 12-05-2008, Saat: 07:19 PM
Son Yorum: =EdOzAn=

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 01:05 PM