:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Arkadaşa Mektup
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Ey benim candan ci?erden, tuzdan biberden sevgili ?ok ne?eli, hal hat?r kahve ortas? kelebek yumurtas?, k?zlar?n hastas? arkada??m merhaba!...

Sar?l?p saklad???m g?l suyu ?i?esinden, kalbimin en derin k??esinden, alemin ne?esinden benden uzak g?zlerinden ?perim. Hal hat?rdan birka? sat?r yazmas? bizden, okumas? ve g?lmesi senden.

Arkada??m, nas?ls?n iyimisin? iyi ve ne?eli olman?, seni ve beni, k?zlardaki bedeni, gemideki yelkeni, d?nyada olup biteni, asker oca??nda sevda ?ekeni, canl? cans?z kara sevday?, da??, ta??, k?ydeki kaz?, havadaki y?ld?z?, sand?ktaki bezi, duvardaki saz?, raydaki treni, arabadaki freni yaratan Y?ce Allah'tan dilerim. Senden beni soracak olursa can?m sa?d?r.

Kap?lm???m d?nya kervan?na mutlaka gidece?im k?zlar?n yan?n?, arkada? ben burda ?yle bir derde d??t?m ki sorma! En b?y?k doktara ??kt?m. Bana ?u re?eteyi yazd?. Ben bu ilac? burada bulamad?m sen bulursan g?nder...

25 m?s?r dar?s?, 75 tekel biras?, 30 yumurta sar?s?, 3 ?i?e konyak, 5 tane manyak elma gibi yanak, kiraz gibi dudak, karpuz gibi kal?a, 5 kilo sal?a, 1 kilo tuz, 3 kilo muz, 15 tane buz, 18 ya??nda ?p?lmemi? bir k?z... Bunlar?n hepsini bir f?nd?k kabu?una doldur 25 g?n kaynat, 30 g?n oynat, 15 g?n sa?ut, 7 g?n kar??t?r ve acele ?u adrese g?nder:

Gitti gelmez t?meni, da??ld? toplanmaz tugay?, deliler olay?, ?of?rler tak?m berdu?lar mangas?....

Bu adreste bulamazsan, ikinci adrese g?nder:

?ocuklarda yar????, caddelerde bar????, aralarda ortamc?, k?yde bek?i, evde d??ek?i..

(Al?nt?d?r).
hi hi hii sağol yaaaaBig Grin