:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lütfen yardım edin acill durum:):)
djseninim
o seni seviyo ama ben onu sevmiyorum nayır nolamaz siz ewlenemezsiniz çünkü siz siz kardeşsiniz
-nayır olmaz tanrım
-nayır bu nasıl nolur
Ara
Shimariq_Shey
ya vallaaa kıskanmak doğal amaa bilemiyorum kıskanma bi yöndenrdee güvensizlik gibime geliyooo
Ara
gözdem
ne acaip bi site bu yaaaa Smile
Ara
€stapitipiti
neden gözde neyı acaıp bu sıtenin merak ettım acıkcası.....

bu araadaa kıskanclık fazla olmamak kaydıyla güseldırrr ama yeterkı dozajını ayarla......Big Grin Big Grin.......yoksa cok kıskanclık karsı tarafı bıktırabılır sonunda yaptıgın kıskanclık ve cekecegın acı kalırrr.....pek takma güselım rahat olmaya calısss...sonunda pişman olmamak ıcın Wink)
Ara
djseninim
izin vermiyorum ewlenmelirine iciniz rahat olsunSmileSmile
Ara
dj_cansel53
arkadaşlar gözde arkadaşımız neden sitemizi acayip buldu şimdi sana öyle geliyo alışırsın siteye biz bu sitede bi aileyiz bi kere istemeyen çeker giderSmileSmileSmile
Ara
laneth
kızım ne yapacagını söyliyim cok basit GİT PENCEREDEN ATLA
Ara
sevgi nehri özlem
bence kıskanan insan seven insandır.bence bu gayet normaldır.unutma oda senı sevıyorsa kesın kıskanıo ama belli edemıyordur
Ara
PCKoPaT
miLL€t SewgiLiSini kıSkanyoo ßiS kıSkancak ßirini ßuLamadık ßiLe ßöhüüüü :'( kafamı duwara wurmak iStiom Big Grin
Âh be.
Ara
dj_cansel53
vurma vurma sende bulursun birilerini onların kıskandığı kişi hep doğru insan değil
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  acil durum hikayemi biliyosunuz yardım acil djseninim 7 390 04-14-2022, Saat: 09:51 PM
Son Yorum: wildfang
  yardım bilmiyorum djseninim 13 1,094 04-14-2022, Saat: 06:36 PM
  itiraf edin :D duygusuz forumlarında en güsel imza kime ait ? |v|_U_S_T_! 37 2,315 04-11-2022, Saat: 05:22 PM
  Dikkat Edin.... ZeNiTH 17 1,470 04-11-2022, Saat: 03:31 AM
  itiraf edin en son kime ne yalan s?ylediniz d€n!z kısı 5 633 04-06-2022, Saat: 01:41 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 12:47 AM