:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
m?kemmel bir yaz? (ilan-? a?k)
crazy_carsma
?irketin insan kaynaklar? y?neticisi, i? ba?vurusuna gelen adaylara bir soru sormu?;
“Sorunun do?ru cevab? yok, verece?iniz cevap sizi tan?mam?zda etkili olacak. Karanl?k, ya?murlu bir gece, ya?mur ya??yor, f?rt?na var, g?k g?rl?yor ve siz sabaha kar?? iki sular?nda yaln?z ve ?ss?z bir yolda araba kullan?yorsunuz. Araba iki ki?ilik. Biraz ilerde otob?s dura??nda ?? ki?i bekliyor. Birincisi doktor, daha ?nce hayat?n?z? kurtarm??. ?kinci ki?i, ?ok ya?l? ve hasta. So?uktan ?lmek ?zere. ???nc?s?, a??k oldu?unuz ve bug?ne kadar s?yleme f?rsat? bulamad???n?z ki?i. Hava gittik?e k?t?le?iyor ve araban?zda sadece bir ki?iye yer var. B?yle bir durumda ne yapard?n?z?”

G?r??mecilerden baz?lar?n?n cevaplar? tahmin edebilece?iniz gibi ??yle:

A. Hasta adam? en yak?n hastaneye g?t?r?rd?m.

B. Doktor daha ?nce hayat?m? kurtard???na g?re onu al?rd?m.

C. Hasta adam tabi ki ?nemli ama, kendi gelece?im ve hayat?m i?in, a??k oldu?um ki?iyi al?rd?m.

Yine de cevap verenlerin y?zde 90 ? ya?l? adam? alaca??n? s?ylemi?. Ancak sadece bir ki?i i?e al?nm??. Al?nan ki?inin cevabi ?u;

“Arabadan inip anahtar? doktora veririm, doktor benim hayat?m? kurtard??? gibi ya?l? adam? da hastaneye yeti?tirip iyile?tirebilir, b?ylece ben de hayat?m?n a?k?yla otob?s dura??nda ba? ba?a kal?r?m, ?zerimdeki montu ve ?emsiyemi ona verir, sonra da a?k?m? ilan ederdim!”
Ara
crazy_carsma
yuh be bitanemi yorum yok helal olsun...
Ara
Emy
Yazdıklarını okutmak için güzel bi yol seçmişsin önceliklerSmile Ama bu yazı cidden okunmaya değermiş çok beğendim eline sağlık..
Ara
crazy_carsma
ya yanlış anlaşılmasın benim öle bi niyetim yok yazdığım yazı gerçekten çok güzel bakıp geçmişler ona kızdım ama herkezin kendi arzusu yazmayan yazmaz... kimseye lafımız yok ama benim istediğim güzel olmasa bile güzel değil die yazılması...
Ara
toxique_lierre&b.b.k
evet,akilli ve asik sahsin hali baska oluyor!super!!
Ara
crazy_carsma
bu arada beğendiğine sevindim
Ara
ZeYNeP_CiX
güselmis janım elerine salık
Ara
tatlı_cadı
süpermiş be cnm paylaşımın içn tşk..
Ara
crazy_carsma
ben teşekkür ederim...
Ara
Tam1_MaynaK
güsel w shoq akıllıca ellrine sağlık Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İlan-ı Aşk Ediyorum !!! sıla 10 722 05-18-2009, Saat: 12:24 AM
Son Yorum: sıla
  İlan-ı Veda... ! ! ! ! ! ! - SEVEREK AYRILANLARA!!! Melek06 2 396 08-03-2007, Saat: 02:36 PM
Son Yorum: :: CiMCiMe ::
  M?kemmel ?tes? B?r Yazi Tavs?te Ed?l?r SARI FIRTINA 0 493 09-04-2006, Saat: 10:52 PM
Son Yorum: SARI FIRTINA

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 02:58 PM