:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İlan-ı Aşk Ediyorum !!!
sıla
Günlerdir içimde biriken cümlelerim var. Sana coşan yüreğimi dindirmek mümkün değil. Aşk denilen bu oyunu, emin ol herkesten fazla bilirim. Tüm hamlelerini ezberlemiş, her hareketin karşılığında ne geleceğini bilen bir kadın olarak söylüyorum, ben oynamıyorum! Bu sefer, en azından bir kere daha aşka güvenmek için, bütün kirliliğinden, şartlarından, düzeninden ve kurallarından sıyrılarak, oyuna katılmıyorum.
Bu yürek kaç sevda gördü bir bilsen? Kaç kez şahitlik etmiştir içinde sevgi olan yeminlere? Aşka olan inancımı kaç kere kırdılar, yine kalktım, yeniden denedim. Hiç bozmadım kalbimi, umutlarımı kirletmedim. Elimden geldiğince sakladım, korudum aşkı, hatta sen şifresini çözene kadar bir kasada kilitli duruyordu. Madem açtın artık kapıyı, görüldü yüzü içimdeki sevginin, o zaman dedim, sonuna kadar yaşayalım. Razı olacağım ne varsa bu ilişkide yaşanacak. Samuel Beckett’in sözleri geliyor aklıma: Hep denedin, hep yenildin. Olsun. Gene dene, gene yenil, daha iyi yenil! En fazla bir daha kanar içim diyorum, ne olacak? Bir kere de sana kanmak istiyorum.
Bize böyle öğretilmedi aslında. Duygularını saklamak, içindekileri bastırmak, aşkını itiraf etmemek, naz yapmak doğru gibi gösterildi. Genel geçer kurallara bakarsak da öyle duruyor. Kimseden olmasa, kendi yaşamımdan yola çıkarak biliyorum ki, bir erkeğe bu kadar gönül açılmaz. Sonra çok acıtırlar canını, ne varsa içinde iyiye, sevgiye ve güzele ait olan, kirleterek parçalarlar. Bütün bu aşk yasasının kanunlarını değiştiren tek bir şey var: Sen!Sana güveniyorum, biliyorum ki bu söylenenler içinden bir canavar çıkartmayacak. Kalleşliği peşinde dolaştırmayacaksın, ilk fırsat bulduğunda hançer batırmayacaksın bu büyük sevgiye. En azından inancım ve umudum var. Bu da çok büyük bir zenginliktir, kalp yolunda birleşmek isteyen biri için.
Her ne yaşanacaksa elinde, kabul ediyorum. Fakirliği, ağlamayı, kahkahayı, acıyı ve tatlıyı, ne varsa paylaşalım diyorum. Üstelik laf olsun diye değil, hayatın tüm gerçeklerine rağmen söylüyorum. Beklentisiz sevmeyi denedim ama sensiz geçen geceleri bu yüreğe anlatamıyorum.
Bir masal düşlemiyorum. Biliyorum ki, kavgasız, gürültüsüz geçmiyor ömür. Elbette sinir edecektir birkaç hareketin beni, belki kırılacağız birbirimize, hep gülistanlık değil ya yaşam? Olacaklara rağmen, bir gün gidebilme ihtimalini de düşünerek, şu kısa hayatta sadece az zamana sığacak olsa da seninle geçirilecek bir süre istiyorum.
İşin özü sevgilim, yatağımın, ekmeğimin, aklımın ve ruhumun yarısını; kalbimin ise tamamını teklif ediyorum. Yani ilan-ı aşk ediyorum, şu uzun yaşam yolculuğunda bana eşlik eder misin?
Ara
asi_ve_mai
ne kadar güzeldi...
tam bir evlilik teklifi tadında...
ömür boyu sevgi teklifi...
yüreğine sğalık sıla paylaşımın için teşekkürler...
Ara
sıla
asi_ve_mai Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne kadar güzeldi...
tam bir evlilik teklifi tadında...
ömür boyu sevgi teklifi...
yüreğine sğalık sıla paylaşımın için teşekkürler...

güzel yorumun için ben teşekkür ederim Smile
Ara
Yorgun Yürek
Yani ilan-ı aşk ediyorum, şu uzun yaşam yolculuğunda bana eşlik eder misin?

[SIZE=2]Kabul ediyorum kankam Tongue
Çok güzeldi kankam benim Wink
[/SIZE]
Ara
TutkuM
Umutlarının bitmemesi ve sevginin en güzelini yaşamanı dilerim..
Çok güzel anlatmışsın.Teşekkürler.
Ara
sıla
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yani ilan-ı aşk ediyorum, şu uzun yaşam yolculuğunda bana eşlik eder misin?

[SIZE=2]Kabul ediyorum kankam Tongue [/SIZE]
[SIZE=4]Çok güzeldi kankam benim Wink

[/SIZE]

muucckkks teşekkürler kankam Smile kabul etmene sevindim Big Grin
Ara
€BeRimSin
Allah bir yastıkta kocatsın ..
sıla
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Allah bir yastıkta kocatsın ..

Hasancık alemsin valla :yikildim:
Ara
sıla
TutkuM Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Umutlarının bitmemesi ve sevginin en güzelini yaşamanı dilerim..
Çok güzel anlatmışsın.Teşekkürler.

amin canım teşekkürler Smile
Ara
Hasretiim
İşin özü sevgilim, yatağımın, ekmeğimin, aklımın ve ruhumun yarısını; kalbimin ise tamamını teklif ediyorum. Yani ilan-ı aşk ediyorum, şu uzun yaşam yolculuğunda bana eşlik eder misin?

Superdi cok tesekkür ederim..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kabul Ediyorum Yenik Düştüm Hasretin Acisina !!!!!!!!!!!! ROSE 11 769 04-12-2022, Saat: 05:55 PM
Son Yorum: wildfang
  seni i?imde terk ediyorum İLAYDA 1 366 04-04-2022, Saat: 12:06 AM
  dua ediyorum.....hep senin i?in........... bilgeis 14 563 04-02-2022, Saat: 04:15 PM
  Ruhumu teslim ediyorum bu mevsime.. eRCi 7 679 04-02-2022, Saat: 05:33 AM
  Seni i?imden terk ediyorum... hulleci 20 661 03-31-2022, Saat: 03:22 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 08:41 PM