:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?syan ?i?liklari !
milagros
bu hayatın içinde isyan çıglıgı atmamak mümkünmü aslında yüregimizin bi köşesinde bizi ayakta tutan güçlü bi yanımız vardır bazen güçsüzleşsekte bu hayat bize isyan çıglıkları atırsada o güçlü yanımız bizi ayakta tutacak hep o güçlü yanımız sevgidir isyanlar tüketemez sevgiyi bigün bu çıglıgı sevgi için atarsın
Ara
ROSE
teşekkür ederim canım sağol.....
Ara
isyanbitmez
SEN DE ?OK FAZLA KULLANIYORSUN ?SYAN KEL?MES?N?. BURADA, ???RLERDE NE ?SYANMI? BU B?YLE. DO?RUSU BEN ?SYAN G?REB?LM?? DE??L?M. TAB? ?SYANLARDA FARKLILA?IR KEND? ???NDE!

1 PARAGRAFTAN BA?LAYALIM. ?SYAN ?I?LIKLARINI ZORLA DUYURUYORSUN ZATEN. BU DURUMLARDA ?NSAN HER ?EY? KEND?NE D??MAN G?R?R AVUCUNUN ???NE D??SE ER?Y?P G?DECEK MASUM KAR TANELER?N? B?LE. Y?NE BU DURUMLARDA GECELER ZORDUR VE K???K B?R ANI PAR?ALAR Y?RE??.

2.PARAGRAF: B?LD???N KEND?NLE ?ATI?MA HALLER? VE BUNUN ?A?KINLI?I. HAKAN TA?IYAN'IN ?ARKISINDA DUYDU?UM ?U S?Z BA?KA ?Y? B?R BENZETME OLAB?L?R "KIRILMAZ SANDI?IM B?LEKLER?M?, KIRK YERDEN KIRDILAR SENS?Z ?K? G?N" VE TAB?K? ESK?N?N ?ZLEM?YLE, ?U ANK? ACILARIN KAPI?MASI, KEND?N? KANDIRMALAR.

3,4,5 PARAGRAF: ZOR SANDI?IMIZ HAYATTA YEN? TANI?TI?IMIZ ACILARIN G?C? KAR?ISINDAK? ?A?KINLI?IMIZ.
?SYAN E?ER D??M??SE ELE AYA?A ZATEN GEREKMEYECEKT?R DURDURMAYA KEND?S? T?KEZLEY?P D??ECEK YA DA G?C?N? ZAMANDA YOK EDECEK. NAMLUNUN KAR?ISINDA CESUR B?R BAKI?TIR BAZEN ?SYAN.
GE?EN ZAMANIN HATIRLATTI?I P??MANLIKLAR, ACILAR VE BUNDAN KURTULMAK YA DA HAF?FLETMEK ???N PAYLA?IMLAR GEREK SANIRIZ AMA GE?EN ZAMAN BUNUN HAF?FLEMED???N? ??RETECEKT?R. NOKTAYLA B?T?RMEK YER?NE TAMAMLIYORUM BELK? BUNUN G?STERGES?.

6.PARAGRAF: GE?M???N G?ZEL G?NLER?N -ANILARDA YA?AMANIN VERD??? ACIDAN KURTULMAK ???N- ?ZLEM?. UNUTAMAMANIN HABERC?LER?.

7.PARAGRAF: GE?M??? ?ZLEYEN, O G?NLERE GER? D?NMEK ?STEYENLER?N SI?INA?I SEVG?LER?. OLU?AN DURUMU ELE ALMAK YER?NE, KEND?LER?NDEK? SEVG?Y? Y?CELT?RLER. EMRETMEYE ALI?KIN OLMAK YER?NE R?CALARININ KABUL?N? EMRED?YOR..........
ROSE
isyanbitmez teşekkür ederim öncelikle yorumun için...isyan kelimesini kullanmam da bi sakınca var mı ?isyanlar farklılaşır kendi içinde dion ama bunun adı isyandan başka bişi değil bak yine kullandım ama napım..Smile....haykırıp sesimi duyurmaksa işte bu dur....!

peki gördüğün isyan değil de ne ??????
Ara
isyanbitmez
ROSE R?CA EDER?M ?NCEL?KLE YORUMUM ???N. ?SYAN YA DA D??ER HERHANG? B?R KEL?ME YA DA T?RK?EM?ZDE BULUNMAYAN BAMBA?KA B?R KEL?ME KULLANMAK KONUSUNDA ?ZG?RS?N. BEN SADECE N?YE BU KADAR ?OK KULLANDI?INI BU ?SYANIN NE OLDU?UNU MERAK ETT?M. NED?R BU ?SYAN K?MED?R? ?SYANLAR FARKLILA?IR D?YORUM HALA VE BURADAK?N?N ?SYAN OLMADI?INI DA S?YL?YORUM HALA. G?RD???M ?SYAN DE??L. G?RD???M GE?M???N ?ZLEM?N?N BA?LATTI?I, DUYULAN ACIYLA BA?A ?IKMAK ???N KEND?YLE ?EL??MELER VE BUNA DUYULAN ?FKEN?N BA?KA SI?INAKLAR ARAMASIDIR............
ROSE
isyanbitmez,ben sana bunu nasıl açıklasam.. ki bi açıklaması elbetteki var ...ama bendeki o isyanın adı neyse kendime kalmasını tercih ettim üstü kapalı yazdım hep..bende buna isyan dedim ..seninde düşüncelerine saygım var olabilir belkide sen haklısın ama ben kendimi belkide buna kalıplaştırdım..herşeyin bi sebebi var ama ...nedir bu isyan kimedir?demişsin sorduğun soruya cevap vermek isterdim ama (beni anlayacağını umaraktan) sorunu cevapsız bırakıyorum......
Ara
Masal_yuzLu
Herkesin bir İSYANI var...

Yaşamı olur aşkı olur eşi olur..

kulandığı saç jöleside olur..
maskarası olur..

İnsan sevdiği şeye bile isyan etmiştir bazı durumlarda..

Yağmurun yağması bereket olduğu kadar..
fazla yağıp can aldığında!.. İSYAN edilir bir durum olur...
Ara
ROSE
teşekkür ediyorum sana da canım......evet benimde isyanım bu napabilirim ki ben..böyle açıklayabilirdim böyle anlatabilirdim kendimce bu yolu seçtim ve yazdım işte....
Ara
Masal_yuzLu
devamı gelir inşalah..

güzel yüreğine tşkler..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ?syan?m Var , ?syanbitmezim ... Firari Fırtına 7 582 04-03-2022, Saat: 12:22 PM
Son Yorum: wildfang

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 08:20 PM