:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?syan ?i?liklari !
ROSE
İsyan ÇiĞliklari Atiyorum Duyuyormusunuz?gÖkyÜzÜde Bana DÜŞman OlmuŞcasina YÜreĞİme SoĞuk Karlar YaĞdiriyor...gecelerİmde GÖzlerİmİ Kapatirken Bİle Bİr Damla GÖzyaŞi Esİr Aliyor Benİ...

ne Oldu Rose Sana Sen Bu Kadar GÜÇsÜz DeĞİldİn? Her Zaman Hayatini Keskİn Bİ Kilicin Ucunda YaŞarken ! Şİmdİ KÖr Bİ BiÇaĞami Teslİm Oluyorsun ??? Hayir Rose Hayir ....sen VazgeÇmek Nedİr Bİlmedİn Kİ HİÇ..Şİmdİ Birakamazsin Kendİnİ ..İsyaninda Acilarin Bİlİyorum...asİ Bİr HoyratliĞin Sessİz ÇiĞliklaridir...yÜreĞİnİn Derİnlerİne MÜhÜrlenmİŞcesİne İzlerİnİ TaŞiyorsun...

hayatin Zor Derslerİne ÇaliŞirken ,bİlmedİĞİm Sorularin İÇİnde Buluyorum Kendİmİ...

durdurabİlİrmİsİnİz İsyani Ellerİnİzle..savunabİlİrmİsİnİz SavaŞin Ortasinda Elİnİzden Sİlahiniz DÜŞtÜĞÜnde Kendİnİzİ....

her GÜn Bİr Gece Daha Eksİlİyor Bİten Hayattan Erİyen Zamandan ..sİtemkarliĞin Acisini SÖzlerİme DÖktÜm ,kelİmelere BÖldÜm,vİrgÜllere BaĞladim , Noktalara Tamamliyorum...

sÖnmeyen AteŞİmde Acilarim Yaniyor..yaniyor..İÇİme DoĞmayan GÜneŞİmİ Özledİm ,sÖnen Yildizlarin Pariltisini Ariyor GÖzlerİm ...

bunlarin İÇİnde Ya Sevgİm...ya Sevgİm Benİm Kİ En BÜyÜk YoldaŞim Bana ..saray PadİŞahlarinin YÜksek BakiŞli tahtlarında Saltanat SÜrÜyor...emretmeye AliŞik DeĞİl Kİ Bu Kalp..! Rİcalarima Sadece Kabul İstİyorum...kabul...
Ara
in_love_girl
durdurabİlİrmİsİnİz İsyani Ellerİnİzle..savunabİlİrmİsİnİz SavaŞin Ortasinda Elİnİzden Sİlahiniz DÜŞtÜĞÜnde Kendİnİzİ....

yüreğine saqLık.. ama mutLuLuğa giden bi yol vardır her zaman unutma.. ya kestirmeden,,ya uzundan.. sana bağlı..
tşkLer..
Ara
ROSE
teşekkür ederim sağol..elbetteki vardır bi yerlerde yol.....
Ara
cafedelmare
...ya Sevgİm Benİm Kİ En BÜyÜk YoldaŞim Bana ..saray PadİŞahlarinin YÜksek BakiŞli tahtlarında Saltanat SÜrÜyor...emretmeye AliŞik DeĞİl Kİ Bu Kalp..!

..ve sevgi değilmi hayatın zor derslerine çalışırken,bilmediğimiz anlamsız sorunlardan kurtaran bizi..geceler biter her zaman sabah olur...ne demiş bir yürek sevgi en büyük yoldaş bana...zaten yolların hepsi aşina sevgiye..
Ara
ROSE
teşekkür ederim......
Ara
p£r!k!z!
yüreğine sağlık rose.. yüreğina sağlık
sanırım
seni de
aşka
yenik düşürdük.. =)
umarım kabul görürsün !
Ara
ROSE
ben teşekkür ederim canım ...aşk,sevinç,gözyaşı.sitem ve sonunda İSYAN.....inşallah canım.....
Ara
MasaL_perisi
Yine mı isiyan rose...Smile
Hadi bakalım isyan edelim o zaman...Smile
Ama güzel bir isiyan oldu arkadaşım....Smile
Ara
ROSE
napımmmm ama birikio birio herşey üst üste gelio bende kaleme döküom işte ...
Ara
MasaL_perisi
Kaleme dök ama içinde tutma...Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ?syan?m Var , ?syanbitmezim ... Firari Fırtına 7 582 04-03-2022, Saat: 12:22 PM
Son Yorum: wildfang

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 05:28 PM