:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
aşığım
dj_cansel53
ben birini abi olarak seviyorumm hem bana karşı olan davranışları çok değişti lafı neresinden anlıyosa bi, arkadaşımızSmileSmileSmileSmileSmile:hem ben ne yapcağımı ona soraamam kötü sözlerini bizden uzak tutsun herkes üstüne alınmasın alınacak biri varsa oda bu lafı diyenSmileSmileSmileSmile
Ara
MissBela
dj_cansel53 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben birini abi olarak seviyorumm hem bana karşı olan davranışları çok değişti lafı neresinden anlıyosa bi, arkadaşımızSmileSmileSmileSmileSmile:hem ben ne yapcağımı ona soraamam kötü sözlerini bizden uzak tutsun herkes üstüne alınmasın alınacak biri varsa oda bu lafı diyenSmileSmileSmileSmile

ßaq güselim cnm eger ßu laf bana yada yelizeyse ikimizin adinada konusuorum biz sen kirilasin alinasin yada yanlis anliyasin diye sölemedik sadece düsüncemizi söledik eger kirdiysak üzdüysek seni cok Afedersin yeniden sölüorum Yelizde ßende seni kirmak üzmek icin sölemedik..senin yukarda dedigin sey cok farkliydi bizde buna aßla tavsiyesi arkadas tavsiyesi olarak cvp verdik..Gerginlik yarratmak icin degiL..ßu bu konuya yazdigim son cvpdir daha fasla gerginlik yaratmak istemiorum kendi adima saygilar(kirdiysak tekrardan afedersin)..
Ara
dj_cansel53
valla kusura bakma ben ona soramam ne yapcağımı herkes kendi derdiyle ilgilensin eğer derdime yardımcı olacaksa buyursun ben öyle lafları çekemem siz alınmayın bu lafı söyleyen alınsın ayrıca bana bu lafgı söylemeye hakkı yok biri beni kolluyo diğeri seviyo lafıneresinden anlıyosa arkadaşımız o onun sorunu hwerhalde görme sorunu varSmileSmileSmileSmile
Ara
Shimariq_Shey
ölümdür Tek Başina Yaşanan Aşk Iki Kişiliktir...
Ara
dj_cansel53
ee af edersiniz artık isterseniz ben daha bi şey yazmayayım bu siteye zaten ne yazsam illa bi kırıcı laf geliyo alın sitenizi başınıza çalın allahım ya beni du sitede bi rose bi ezberimsin bide dj seninim anlıyo zaten SmileSmileSmileSmileSmile:onları seviyorum lütfen bana öyle davranmayın ben kendim iç.in benim içinde aşk 2 kişiliktir ama dediğim gibi 1 rini abi olarak sevdimSmileSmileSmileanladınızmı
Ara
djseninim
ok bitanecim sadece bişe saölediler büyütme canım tamam mı seni seviyorum
Ara
MissBela
dj_cansel53 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ee af edersiniz artık isterseniz ben daha bi şey yazmayayım bu siteye zaten ne yazsam illa bi kırıcı laf geliyo alın sitenizi başınıza çalın allahım ya beni du sitede bi rose bi ezberimsin bide dj seninim anlıyo zaten SmileSmileSmileSmileSmile:onları seviyorum lütfen bana öyle davranmayın ben kendim iç.in benim içinde aşk 2 kişiliktir ama dediğim gibi 1 rini abi olarak sevdimSmileSmileSmileanladınızmı

Olurmu tatlim öle sey yaa biz hepimiz seni cok ii anlioruz eger kirdiysak özür dileriz..ama bu senin siteden ayrilmani gerektirmezz..S&S
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 02:56 AM