:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
aşığım
dj_cansel53
yaa ben 2 kişiye aşığım biri benden 2 yaş büyük biri ise 1 yaş benden 1 yaş büyük olan bana aşık seviyoruz birbirimizi diğeri de orta sona gidiyo çok yakışıklı orta sona giden beni koruyo kimsenin bana bi şey yapmasına izin vermiyo önceden beni hiç sevmezdi şimdi çok seviyo acaba bana aşıkmı? neyse benden 1 yaş büyük olanın adı yunus emre sarışın biraz küçük boylu ama seviyorum işte beni kıskandırmak için e yakın arkadaşımla çıktı bi kere ama sınıf arkadaşları onun bana sırılsıklam aşık olduğunu söylüyolar ama benim arkadaşımda az değil beni çok kıskanıyo sevgilimi seviyo ama onu ona yar etmem sevgilimin dikkatini çekmek için ne yapmalıyım
Ara
roket55
Walla Benim Diceğim

Onu Sevmen Yeterlii

Bence Baska Nasil Göstercenki
Ara
dj_cansel53
öylemiii teşkür
Ara
EyLuLce
allah mutlu mesut elsin de bişe soracam rizelimisin
Ara
PrinceSs
yapman greken bence güvendiğin en güvendiğine gitmenWink
>As!_M€L€q<
aynen ezginin deidğiçok doruu gönlün kalbin kime gitmeni istiosa ve kime güveniosan ona git Smile
happy yeliz
yav valla kusura bakmayın ama hergünnnnn yeni bir aşk olmaz yani ya aaşıksınızdır yada değilsinizdir bu ne böle resmen çocuk oyuncagı olduuuuuuu insannın kalbi sadece birine ait olabilir ve ondan başkası olmaz yok efendim ben 2 kişiye birden aşık oldum beni yanlış anlama arkadaşım ama ben buna aşk demem yani aşk dersem gerçekten seven insanlara ayıp olur SadSad

seveceksen bir kişi sevceksin bitti .................aşk iki kişiliktir 3. bir kişi olamaz olursa aşk değildir

ayrıca burda kimseyi rencide etmek istemiyorum sadece düşüncemi dile getirmek istedim lütfen kimse bana kırılmasınnnnn
Ara
MissBela
happy yeliz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yav valla kusura bakmayın ama hergünnnnn yeni bir aşk olmaz yani ya aaşıksınızdır yada değilsinizdir bu ne böle resmen çocuk oyuncagı olduuuuuuu insannın kalbi sadece birine ait olabilir ve ondan başkası olmaz yok efendim ben 2 kişiye birden aşık oldum beni yanlış anlama arkadaşım ama ben buna aşk demem yani aşk dersem gerçekten seven insanlara ayıp olur SadSad

seveceksen bir kişi sevceksin bitti .................aşk iki kişiliktir 3. bir kişi olamaz olursa aşk değildir

ayrıca burda kimseyi rencide etmek istemiyorum sadece düşüncemi dile getirmek istedim lütfen kimse bana kırılmasınnnnn

walla dediklerinde yelize basdan sona kadar katiliorum amacim kimseyi kirmak degil tabiikide bende sizinle ayni yasda sayilirim ama ben böle biseyin ask olabilcegine inanmiorum bence gercek aski tatmadan asigim deme güzelim kendini harap edersin..bi hoslanti olabilir senin duydugun bu his yada hayranlik olabilirr hane kendinden büyüklere bi hayranlik duyar ya insan iste öle ama ben bunun ask olduguna inanmiorum..cünküü insan hergünn farkli kisileri sevemez..
eger hergün baskasini sevebiliorsa bu hissin adi ask degildir emin olki kesinlikle bu bi hoslantidan baska bise olamaz..!!(amacim kimseyi kirmak degil tekrar sölüorum eger kirdiysam cok afedersiniz..)

Saygi ve Sevgilerimle MissBela..
Ara
PrinceSs
>As!_M€L€q<' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aynen ezginin deidğiçok doruu gönlün kalbin kime gitmeni istiosa ve kime güveniosan ona git Smile
teşekkürLer abLamm...
Sevgi ve dostluk şu dünyada o kadar az bulunan şeyler ki..demiş H.TANER..
bende devam ettirmek istiorm...şeyler ki onları asla kaybetmemek ve güvenmek lazım...Wink diorm...
dj_cansel53
evet rizeliyim nerden anladınkiiiSmileSmileSmileSmileSmile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 03:18 PM