:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ezomun tırnaklarına uyus oluyorum :D
ezoo20
estapitipiti Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bak derdom benı düşünüyo sende nerde o anlayıs Big Grin Big Grin Big Grin ...yasa derdom arkandayım konus Big Grin Big Grin ....
tabi tabi konuşsun ...sorarrım ben sana Smile
tyy tyy (sen anladın Smile
bak şimdi benim gerçek tırnakları koyacam Smile
bekle geliyo
Ara
€stapitipiti
yaw sefa bacaklarını kırarım bılıyosun ssana yasak tırnak uzatmak Big Grin Big Grin Big Grin...anladın demi benı heeeeeeeee sana dıyom anladınBig Grin
Ara
€stapitipiti
anladım ezom valla Big Grin Big Grin....
Ara
ezoo20
7ff769934a.jpg
Ara
ZeNiTH
Bizim köyde tarlada toprak vardır emmim çapa yapılcakmış Big Grin ezo seni bi zahmet tarlaya alalım Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
derdo
lütfen ezo apla şimdi eline tırnak makasını al ve güselce kısalt yawww

pitipitiitimm üzülmesinn Big Grin
ezoo20
ezonun orjinal tırnaklarıSmile
pitim kıskan dur toprağımSmile
Ara
€stapitipiti
yuhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Big Grin Big Grin Big Grin....anam cadı tırnagı halt etmıs senınkının yanında kıskandıgımı saıyosun yanılıyosun hıh bende uzatcam işte Big Grin Big Grin Big Grin
Ara
ezoo20
Zen!th Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bizim köyde tarlada toprak vardır emmim çapa yapılcakmış Big Grin ezo seni bi zahmet tarlaya alalım Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
sen adresi yolla ben uğrarım bir araSmile
malum çapalanacak çok tarla varSmile
Ara
ZeNiTH
Uzatmazkiii Uzamazkii Kırılırkiiii Big GrinBig GrinBig Grin Nihahhaa Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iş yerindekilerine uyuz oluyorum:) €stapitipiti 11 855 04-13-2022, Saat: 05:18 AM
Son Yorum: wildfang
  Vatanımız için canını feda eden şehitlerimize duyarsız olan gençliğe UYUZ oluyorum PaPaTYa_PReNSeS 6 567 04-12-2022, Saat: 12:08 AM
  Adimin Kullanilmasina çok çok Uyuz Oluyorum senem albayrak 9 742 04-08-2022, Saat: 02:48 PM
  hem gıcık, hem uyuz, hemde deli oluyorum... gaye sultan 5 885 04-07-2022, Saat: 01:03 AM
  uyuz oluyorum hala yaaa bilgeis 10 789 04-05-2022, Saat: 12:25 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 06:26 AM