:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şikayetim warr..!!
PrinceSs
Adminn Nerdesinnnnn!! Big Grin
ROSE
hulleci Adlı Kullanıcıdan Alıntı:rose sana bişi dediğim yok zaten biliyorum görevini yapıyosun..
benim hesabım konuyu açanla anadın?
anladım osman konuyu açanada biz ne diyebiliriz açma mı diyecektik zamanında ..
Ara
PrinceSs
DEsek ii oLurr..
ROSE
ezgim benim yapabileceğim bişey yok bu konuda herkes özgürce konusunu açar ama sonradan silmelere bende karşıyım ...helede bu kadar uzun paylaşımları varsa aynı bölümde ...
Ara
PrinceSs
Seni kutLuorm ama Adminde bir el atsa...Big Grin
PrinceSs
Admin die yaLwardıım için Özür DiLerimm..
ama kabuL edersinki sehat abi 1 deil 2 deil 60 ın üzerinde açıp siLmiş..Sanki kasıtLı...
EYVALLAH
canım o zaten onu kasıtlı yapıyorr....üye olmuşş burda biçok insanla arkadaşlık yapmış insanın gittikten sonra bunu yapması çok ayıpp...
Ara
CReATuRE
Arkadaşlar rose arkadaşımız gereken yerin sorumlusudur...Orda ki yanlışlıkları eksiklikleri her zaman güncelleyen gerekeni yapan kişidir...bence görevini çok iii bir şekilde yapıyor...sizin şikayetiniz konularınızın kaybolduğu aralada kaldığı yönünde...rose konulşarı her zaman inceliyor ve gereken konuları siliyor gereken konuları düzeltiyor gereken konularıda açıklama yaparak kilitliyor bununda yöntemi budur...o yüzden bikaç tane arkadaşın yapmış olduğu yanlışlıklardan dolayı kimseyi suçlamayın...bizler yöneticiler olarak sizlere en iyi bir şekilde formu hazırlıyoruz...sizlerinde bizlere yardımcı ve destek olmanız dışında birşey istemniyoruz....

SAYGILARIMLA....
CReATuRE
Arkadaşlar rose arkadaşımız gereken yerin sorumlusudur...Orda ki yanlışlıkları eksiklikleri her zaman güncelleyen gerekeni yapan kişidir...bence görevini çok iii bir şekilde yapıyor...sizin şikayetiniz konularınızın kaybolduğu aralada kaldığı yönünde...rose konulşarı her zaman inceliyor ve gereken konuları siliyor gereken konuları düzeltiyor gereken konularıda açıklama yaparak kilitliyor bununda yöntemi budur...o yüzden bikaç tane arkadaşın yapmış olduğu yanlışlıklardan dolayı kimseyi suçlamayın...bizler yöneticiler olarak sizlere en iyi bir şekilde formu hazırlıyoruz...sizlerinde bizlere yardımcı ve destek olmanız dışında birşey istemniyoruz....

SAYGILARIMLA....
hulleci
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Arkadaşlar rose arkadaşımız gereken yerin sorumlusudur...Orda ki yanlışlıkları eksiklikleri her zaman güncelleyen gerekeni yapan kişidir...bence görevini çok iii bir şekilde yapıyor...sizin şikayetiniz konularınızın kaybolduğu aralada kaldığı yönünde...rose konulşarı her zaman inceliyor ve gereken konuları siliyor gereken konuları düzeltiyor gereken konularıda açıklama yaparak kilitliyor bununda yöntemi budur...o yüzden bikaç tane arkadaşın yapmış olduğu yanlışlıklardan dolayı kimseyi suçlamayın...bizler yöneticiler olarak sizlere en iyi bir şekilde formu hazırlıyoruz...sizlerinde bizlere yardımcı ve destek olmanız dışında birşey istemniyoruz....

SAYGILARIMLA....

arkadaşım sen konuyu anlamadın heralde başında dediğimis gibi moderatörü suçlamıyoruz istersen konuyu bi daha oku..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  buda benım hem şikayetim hemde önerim lorient_19 4 624 04-14-2022, Saat: 06:30 AM
Son Yorum: wildfang
  Şikayetim var ciddi PrinceSs 9 663 04-10-2022, Saat: 03:04 PM
  şikayetim varrrrrrrrrr HAYLAZ 2 519 04-02-2022, Saat: 06:58 AM
  Şikayetim var .... Leader 1 907 01-26-2010, Saat: 07:37 PM
Son Yorum: sıla
  Şikayetim var _AL0n3_ 9 1,472 08-25-2009, Saat: 11:33 AM
Son Yorum: tugfan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 02:58 PM